Shekhar Suman طول می کشد تا حد مرگ خود را در “عدالت برای Sushant’ کمپین

Shekhar Suman طول می کشد تا حد مرگ خود را در “عدالت برای Sushant’ کمپین – سرگرمی

به روز شده: Jul 17, 2020, 17:11 IST | Hitlist تیم | بمبئی

این بازیگر کهنه اما همچنان به حمایت از این جنبش و همچنین تقاضا برای یک نوبت به پرس و جو.

Shekhar Suman

Shekhar Suman

Shekhar Suman که راه اندازی عدالت برای Sushant Singh Rajput, فروم تصمیم گرفته است را به یک حد مرگ در مبارزات انتخاباتی. اگر او به حمایت از SSR طرفداران او در شگفتی که چرا این اواخر بازیگر خانواده است که هنوز هم نگه داشتن آرام و رو به جلو در آینده است که او را “ناراحت کننده است.”

این بازیگر کهنه اما همچنان به حمایت از این جنبش و همچنین تقاضا برای یک نوبت به پرس و جو به این بازیگر مرگ است. او امیدوار است صنعت عامیانه و رهبران سیاسی پیوستن به این تلاش.

Shekhar Suman اعلام کرده بود شکل گیری خود فروم با یک صدای جیر جیر که در آن او نوشت: “Im تشکیل یک انجمن به نام #justiceforSushantforum جایی که من التماس فقط در مورد ev یکی به فشار دولت برای راه اندازی یک نوبت به پرس و جو به Sushant مرگ بالا بردن صدای خود را در برابر این نوع از استبداد n gangism و پاره کردن مافیایی. من درخواست خود را پشتیبانی می کند.”

Suman به تازگی در توئیتر خود نوشت:

در مصاحبه با اواسط روز Shekhar Suman صحبت در مورد اواخر بازیگر پدر KK Singh; او گفت: “من می تواند مربوط به خود غم و اندوه من نیز از دست یک کودک [مهتر پسر Ayush]. اگر خانواده اش ناراحت است و با من آنها را گمراه و یا شده است وجود دارد یک سوء تفاهم است. اکثر مردم اشک ریختن در توییتر و حرکت پس از یک فاجعه است. من نمی خواهم.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید