Shehnaaz گیل پدر با رد اتهام تجاوز به عنف ارائه می دهد فیلم دوربین مدار بسته به عنوان اثبات

Shehnaaz گیل پدر با رد اتهام تجاوز به عنف ارائه می دهد فیلم دوربین مدار بسته به عنوان اثبات سرگرمی

منتشرشده: مارس 22, 2020, 15:44 IST | سرپرستان | بمبئی

Shehnaaz گیل پدر Santokh سینگ Sukh را رد کرده است تجاوز به اتهامات وارد علیه سلام

Shehnaaz Gill

Shehnaaz Gill

پنجابی بازیگر-خواننده و “Bigg Boss 13” فینالیست Shehnaaz گیل پدر Santokh سینگ Sukh را رد اتهامات تجاوز به عنف وارد و در برابر او. Sukh است که یک سیاستمدار در پنجاب گفت: یک کانال تلویزیونی محلی که او در خانه اش در کل روز که ادعا حادثه اتفاق افتاده است به گزارش BollywoodLife.com. او در ادامه گفت که وجود دارد این است که فیلم دوربین مدار بسته از خانه خود را به اثبات که او صحبت کردن حقیقت است.

او همچنین گزارش را رد کرده و مدعی است که او تا به حال شده است absconding پس از حادثه. او گفت که فیلم دوربین مدار بسته ثابت خواهد کرد که او بی گناه است و اضافه کرد که Rohi پل منطقه ای که در آن جرم و جنایت گفته اتفاق افتاده است و ظاهرا نیز دوربین مدار بسته تحت نظارت است.

روز پنج شنبه در گزارش های خبری آمده این ادعا که Santokh سینگ Sukh رزرو شده است توسط پلیس پنجاب در اتهام تجاوز به یک 40-year-old woman. قربانی یکی از Jalandhar ادعا کرد که Sukh مرتکب جرم و جنایت در ماشین خود را در زور اسلحه. مورد ثبت شده در آوریل 19 در یک ایستگاه پلیس در Beas امریتسار منطقه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im