Shehnaaz گیل: پشیمانی انجام Mujhse Shaadi Karoge بود تحریک شده توسط بچه ها در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن من

Shehnaaz گیل: پشیمانی انجام Mujhse Shaadi Karoge بود تحریک شده توسط بچه ها در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن من – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 05, 2020, 13:12 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Shehnaaz Gill باز می شود که چرا او حسرت انجام این واقعیت نشان می دهد Mujhse Shaadi Karoge و سفر خود را در Bigg Boss 13 خانه!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Shehnaaz Gill

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Shehnaaz Gill

Shehnaaz گیل و همیشه از او وارد Bigg Boss 13 خانه در سال گذشته تبدیل به یک نام خانگی و همه به نظر می رسد علاقه خود را. و بلافاصله پس از متناوب موفقیت فوق واقعیت نشان می دهد او شرکت در یکی دیگر از واقعیت نشان می دهد Mujhse Shaadi Karoge. نشان می دهد جذب مقدار زیادی از توجه اما او حسرت آن را انجام می دهند. چرا ؟ شما ممکن است بپرسید! او ریخته لوبیا به بار از هند.

صحبت در مورد نشان می دهد او گفت: “در حالی که Bigg Boss رویای من بود, قلب من نبود در Mujhse Shaadi Karoge. پس از یک نقطه من تحریک شده و در مورد بچه ها در آینده نشان می دهد به دلجویی و من تحت تاثیر قرار دادن. من حسرت گرفتن است که نشان می دهد.” و سپس صحبت کردن در مورد او معادله با Sidharth Shukla, او گفت که او یک دوست. “او یک دوست. من را به یاد بسیاری از او و او محافظ من است.”

Sidharth و Shehnaaz بسیار محبوب شد در Bigg Boss خانه و طرفداران خود را حتی در ترکیب نام خود را به SidNaaz شما همه باید از آن آگاه است. در حال حاضر این امر می تواند بزرگ به دیدن دو نفر از آنها در یک فیلم بالیوود و این می تواند یک پول-عنکبوتی که تار میتند خود را داده عظیم فن زیر است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im