خرید رپورتاژ

شینا بورا پرونده قتل: دادگاه عالی بمبئی کمک های مالی وثیقه برای پیتر Mukerjea – اخبار

به روز شده: فوریه 06, 2020, 18:36 IST | PTI | بمبئی

پیتر Mukerjea دستگیر شد نوامبر 19, 2015 در Sheena بورا قتل مورد که در آن همسر سابق خود Indrani Mukerjea است متهم اصلی

Peter Mukerjea. File pic

پیتر Mukerjea. فایل عکس

به دادگاه عالی بمبئی در روز پنج شنبه به قید وثیقه به سابق رسانه بارون پیتر Mukerjea بازداشت در Sheena بورا قتل مورد مشاهده که پریما نظر وجود دارد هیچ مدرکی از دخالت خود را در جرم و جنایت. اما در درخواست از اداره مرکزی تحقیقات (CBI) دادگاه عالی ماند سفارش آن برای یک دوره شش هفته به طوری که کاوشگر آژانس می تواند درخواست فایل علیه نظم.

پیتر Mukerjea دستگیر شد نوامبر 19, 2015 در Sheena بورا قتل مورد که در آن همسر سابق خود Indrani Mukerjea است متهم اصلی. عدالت Nitin Sambre داده او را به قید وثیقه در یک ضامن تومان دو لاخ. دادگاه در جهت آن اشاره کرد وجود نداشت prima شواهد در نظر به استنباط که پیتر Mukerjea بود که در کمیسیون از جرم و جنایت.

“هنگامی که این حادثه صورت گرفت متقاضی (پیتر Mukerjea) در هند است. دادگاه در این مورد است که در حال حاضر در جریان است. متقاضی در زندان است برای بیش از چهار سال و به تازگی تحت عمل جراحی بای پس” عدالت Sambre گفت. دادگاه به کارگردانی پیتر Mukerjea به تماس با دخترش Vidhi پسر Rahul Mukerjea و دیگر شاهدان عینی در این مورد.

با توجه به CBI پیتر Mukerjea همراه با Indrani Mukerjea و مرام Sanjeev Khanna وارد جنایی توطئه برای کشتن Sheena بورا. شینا بورا, 24 بود که گفته می شود کشته شده در مارس 24, 2012 بود Indrani Mukerjea دختر از اوایل رابطه است.

قتل به نور آمد در سال 2015 زمانی که Indrani Mukerjea راننده Shyamwar رای که تا به حال کمک کرده و آنها را دور از بدن دستگیر شد و در یک مورد دیگر. Rai بعد تبدیل به یک approver در Sheena بورا قتل مورد. Indrani Mukerjea و Sanjeev خناس نیز تسلیم در زندان پس از دستگیری در این مورد در مارس 2015.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im