خرید رپورتاژ

شین Dass: Maharaj کی Jai Ho مانند یک نفس هوای تازه! – سرگرمی

انتشار: Mar 26, 2020, 19:54 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

شین Dass همچنین از طرفداران Maharaj کی Jai Ho تماس آن یک نفس از هوای تازه!

Sheen Das Picture Courtesy: PR

شین دس تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

ستاره به علاوه شده است محبوب ، regaling مخاطبان با محتوای نوآورانه با آن قابل توجه خط به بالا را نشان می دهد. به تازگی کانال راه اندازی یکی دیگر از نمایش جالب با ترفندستان / tarfandestan کمدی – Maharaj کی Jai Ho! گروگان مشکل سازان تولید یکی از نوع خود, علمی تخیلی, کمدی. در یک مقطع زمانی که به طور کلی کانال های سرگرمی در حال پیدا کردن راه های جدید برای ارائه محتوا برای تعامل با بینندگان Star Plus است که در خط مقدم با آوردن تسکین خنده دار با یک روش کاملا جدید برای مخاطبان در همه گروه های سنی است. به نظر می رسد تلویزیون بازیگران بیش از حد گرفته اند میل به نشان می دهد.

بازیگران متعدد در حال نگه داشتن خود را درگیر با فعالیت های مختلف از جمله تناسب اندام و خواندن در حالی که برخی از آنها در حال لذت بردن از تماشای مورد علاقه خود را نشان می دهد و فیلم. یکی از این بازیگر شین Dass و او به اشتراک گذاشته شده “همه ما در حال رفتن را از طریق یک مرحله دشوار است با کل ملت تحت مستند. این طبیعی است که برای ما به تحت استرس در دوران وخیم. Maharaj کی Jai Ho مانند یک نفس هوای تازه خود را شاد و طنز مطالب واقعا به ارمغان می آورد لبخند به چهره ما. کلاه ها را به سازندگان و ستاره به علاوه برای معرفی یک نمایش فوق العاده برای مخاطبان در چنین زمانی که همه ما در حال پیدا کردن راه هایی برای گسترش تشویق.”

نشان می دهد دارای یک ستاره ای ستاره-بازیگران که شامل بازیگران محبوب مانند Satyajit Dubey, راجش کومار Ashwin Mushran, Aakash Dabhade, Nitesh Pandey, مونیکا Castellino و Riya Sharma به نام چند. مجموعه ای در برابر یک تاریخی افت Hastinapur, Maharaj کی Jai Ho تواریخ سفر منحصر به فرد از سانجی (با بازی Satyajit Dubey), یک کاملا متفاوت فردی نقطه از یک پس زمینه های مختلف که در زمان سفر و سرزمین در دوران Dhritarashtra سلطنت.

ما مطمئن هستیم که بینندگان با بهره گیری از یک سفر به عقب در زمان با یک خط تیره از طنز به عنوان Maharaj کی Jai Ho سرگرم آنها را با استثنایی خود را ارائه!

اتصال به Maharaj کی Jai Ho هر دوشنبه تا جمعه در 9.00 pm تنها در Star Plus.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان