یک زن و شوهر از فیلم ها از Shatrughan Sinha رفته ویروسی در اینترنت. او را می توان در عملکرد همراه با پاکستان ستاره Reema خان و دیگر آشنایان.

Shatrughan Sinha at a wedding in Lahore

Shatrughan Sinha در یک عروسی در لاهور

بازیگر کهنه Shatrughan Sinha کلیک شده به تازگی شرکت در یک عروسی در لاهور, پاکستان.

یک زن و شوهر از فیلم ها از بازیگر افسانه ای رفته ویروسی در اینترنت. او را می توان در عملکرد همراه با پاکستان ستاره Reema خان و دیگر آشنایان. یک Instagram دسته ‘opmshoots’ به اشتراک گذاشته شده در این ویدئو را در صفحه خود را با عنوان “Reema & Shatru g در حنا & Ahmed qawali شب. اتفاق می افتد در حال حاضر”

یکی دیگر از ویدئو های به اشتراک گذاشته شده توسط همان صفحه نشان Shatrughan Sinha در گفتگو با یک دوست. به عنوان خوانده شده, “The legend ‘Shatru گن سینها’ در حنا & Ahmed qawali شب.”

Shatrughan Sinha نگاه تیز در یک دست کت و شلوار سیاه زوج با یک روسری او احاطه شده توسط دوستان در glitzy عروسی.

Shatrughan Sinha دختر سوناکشی پرسیده شد که آیا این امکان وجود دارد از کار خود را در یک فیلم با پدر او. او گفت: در یک چت “این بسیار غم انگیز است که هیچ کس در حال نوشتن نقش که عدالت برای هر دو ما است. من می خواهم یک فیلم که فوق العاده نوشته شده با هر دو شخصیت اچ زیبایی. [در آن ارائه می دهد ما] تا کنون یا از پدر و یا مادر شخصیت در زمان عقب آن هرگز در تاریخ همتراز با دیگر از نظر صفحه نمایش و حضور و قدرت است.”

ما می خواهم مطمئنا خواهم برای دیدن هر دو Shatrughan و سوناکشی بر روی صفحه نمایش با هم به زودی!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im