خرید رپورتاژ

شاتروغان سینها: اجازه دهید سیستم قضایی تصمیم بگیرد که آیا رئا چاکرابورتی گناهکار است یا نه – سرگرمی

به روز شده در: 08 سپتامبر, 2020 08:45 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

شاتروغان سینها بازیگر کهنه کار در مورد رئا چاکرابورتی، محاکمه رسانه ها و اینکه چگونه باید منتظر سیستم قضایی باشد تا تصمیم بگیرد که آیا او گناهکار است یا نه صحبت می کند.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Shatrughan Sinha

تصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب رسمی اینستاگرام / Shatrughan سینها

از زمان مرگ تاسف بار سوشنت سینگ راجپوت، در دو ماه اخیر بازجویی ها و تحقیقات زیادی صورت گرفته است. پلیس بمبئی از چند فیلمساز و بازیگر که با این بازیگر و نزدیک به او کار می کردند بازجویی کرد و اداره تحقیقات سنتال پس از بررسی تحقیق دیوان عالی کشور در حکم خود پا به عرصه گذاشت.

رئا چاکرابورتی که دوست دختر راجپوت بود، در حال حاضر توسط NCB (اداره کنترل مواد مخدر) مورد بازجویی قرار می گیرد و در مورد این Bollywood Hungama بازیگر و محاکمه رسانه ای که اتفاق افتاده صحبت می کند، شاتروغان سینها بازیگر کهنه کار با بالیوود هونگاما صحبت کرده و نظر او را در همین مورد داده است.

این بازیگر که با پورتال صحبت می کرد گفت: دختر را نمی شناسم. اما ميدونم که اون به سوشنت سينگ راجپوت نزديک بود می خواهم از طرفداران سوشانت بپرسم: فکر می کنید از درمانی که به او داده می شود خوشحال می شود؟» وی افزود: و با محاکمه منظورم محاکمه رسانه ها نیست. یک سیستم قضایی مورد اعتماد و محترم در هند وجود دارد. اجازه دهید آنها تصمیم بگیرند که آیا او گناهکار است یا نه.”

سینها همچنین در مورد عناصر خاصی صحبت کرد که در این باره نظرات خود را در رسانه های اجتماعی مورد توجه قرار داده اند، او گفت: «من متوجه شده ام عناصر زیادی وجود دارند که نظر خود را در مورد پرونده سوشانت بیان می کنند. برخی از آنها مدتی است که در اخبار نبوده اند. آنها این را به عنوان شانس خود را برای تبدیل شدن به مربوطه دوباره می بینند. این واقعا غم انگیز است.”

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

همچنین بخوانید: شتروغان سینها: افرادی که با کانگانا راناوت مخالفت می کنند به موفقیت و شجاعت او حسادت می کنند

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

اولین تاریخ انتشار: 08 سپتامبر, 2020 08:36 IST

ثبت نام برای تمام آخرین اخبار، گالری های بالا و فیلم های روند از Mid-day.com

اشتراک

بارگذاری…

سامرا ردی باز می شود تا در گرفتن در فیلم های بدون دلیل جایگزین!

[محتوای جاسازی شده]

بارگذاری…

loading image
این وب سایت با استفاده از کوکی و یا فن آوری های مشابه، به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی. با ادامه استفاده از وب سایت ما، شما با سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی ما موافقت می کنید. باشه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im