Shashank منهر مراحل پایین به عنوان ICC رئیس BCCI اعضای خوشحال

Shashank منهر مراحل پایین به عنوان ICC رئیس BCCI اعضای خوشحال – ورزشی

به روز شده: Jul 02, 2020, 07:46 IST | یک خبرنگار | بمبئی

سنگاپور انجمن کریکت رئیس جمهور سابق عمران خواجه خواهد بود موقت ICC رئیس

Shashank Manohar

Shashank منهر

Shashank منهر را زن و شوهر از دو سال شرایط به عنوان شورای بین المللی کریکت برای اولین بار مستقل رئیس به پایان رسید که روز چهارشنبه تا به امروز به ارمغان آورد بسیاری از شادی را به اکثر BCCI اعضای.

سنگاپور انجمن کریکت رئیس جمهور سابق عمران خواجه خواهد بود موقت ICC رئیس.

برجسته ناگپور وکیل بود و اغلب مشاهده شده ضد BCCI. به عنوان مثال برای اولین بار بود که او را ترک به عنوان BCCI رئیس جمهور در سال 2016 برای تبدیل شدن به ICC رئیس چند ماه قبل از دادگاه عالی تلفظ اجرای تغییرات گسترده توصیه شده توسط عدالت Lodha کمیته.

منهر بیشتر ناراحت BCCI اعضای زمانی که او با موفقیت renegotiated به ‘سه’ درآمد های مدل که آغاز شده توسط N Srinivasan در طول زمان خود را به عنوان ICC رئیس با دیوان عالی کشور منصوب کمیته از مدیران اجرای امور. تحت مدل که هند را بزرگترین تکه از ICC درآمد پس از استرالیا و انگلستان است. اما منهر آورده هند به اشتراک گذاری از $570m به $405m در مدل های جدید. منهر تصمیم به نگه داشتن BCCI دور از قدرتمند کمیته ICC مانند امور مالی و امور بازرگانی نیز نه به پایین هست.

‘او رقیق BCCI’

“BCCI بسیار خوشحال است که او [منهر] رفته است. او رقیق BCCI در ICC. آن BCCI که به او داد که پست او در برابر هند ، هیچ کس دوست دارد او را در BCCI. من تبریک می گویم جدید BCCI کمیته که دیدم به این که منهر نمی کند و همچنان برای مدت دیگری [که می شده اند گذشته خود],” BCCI سابق وزیر Niranjan شاه گفت: اواسط روز است.

سابق BCCI خزانه دار راوی دانشمند احساس منهر بیش از حد شرکت در دیدگاه های خود را. “او را به انجام هر آنچه که او احساس درست بود و هرگز مردم را به همراه” او گفت:.

‘به اشتباه او را متهم’

اما کسانی که به منهر, 62, گفت: جانباز مدیر مشغول به کار در جهت منافع جهان کریکت. “برای نخست وزیر یک کشور, این کشور منافع خود را در اولویت و نه فقط دولت او متعلق به. به طور مشابه هنگامی که منهر انتخاب شد ICC به عنوان رئیس خود را اولویت بود به تمرکز بر روی سلامت جهانی کریکت. این اشتباه است که او را متهم به کار در برابر BCCI. زمانی که منهر بود BCCI رئیس کل بدن [در سال 2016 SGM] به او داده بود که حکم به کاهش سهم هندوستان با بیش از 15 درصد در منافع بزرگتر از این بازی است. درک شکل [از $570m] فقط بر روی کاغذ. BCCI هرگز آن را دریافت کرد. خواهد کریکت رشد در سراسر جهان اگر تنها دو یا سه کشور قوی هستند و خاموش میشه ؟ منهر دیده است به آن که کریکت شکوفا به ویژه در میان ماهی قنات تیم گفت:” یک منبع.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im