Sharmilee راج: من هرگز تصور زندگی بدون رفتن به محل کار

Sharmilee راج: من هرگز تصور زندگی بدون رفتن به محل کار – سرگرمی

انتشار: Jun 11, 2020, 10:17 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Sharmilee راج که نقش Baalpari از سونی SAB را Baalveer بازده, مذاکرات در مورد زندگی در مستند

Sharmilee Raj as Baalpari. Picture courtesy/PR

Sharmilee راج به عنوان Baalpari. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/روابط عمومی

Baalveer و نیروهای جادویی از پریا همچنان به تصرف خود در ذهن میلیون ها نفر در سراسر کشور با شجاعت و شهامت با یک اشاره سحر و جادو. سونی SAB را Baalveer بازده ترین پویا مجموعه ای از پریا با قدرت بسیار ویژه و منحصر به فرد است که به معنای از بین بردن حتی قوی ترین بد. معشوق, فانتزی, نشان می دهد, Baalveer بازده برنده قلب خود را با داستان جذاب و قدرتمند اجراهای فوق العاده با استعداد هنرمندان مانند Dev Joshi به عنوان Baalveer, Pavitra Punia به عنوان Timnasa و Sharmilee راج به عنوان Baalpari, در میان دیگران.

کل بازیگران Baalveer بازده بوده است گذراندن وقت در خانه با شاخه های آینده به یک وقفه اما استفاده کرده اند این زمان برای یادگیری و انجام همه چیز را به کمک بافت برخی از سحر و جادو در زندگی روزانه خود را. در حالی که جن در نشان می دهد نمی تواند با استفاده از فوق العاده قدرت خود را در حال حاضر Sharmilee راج که مقالات نقش Baalpari کشف کرده است او در زندگی واقعی و ابرقدرتها که در حال کمک به او را نگه داشتن روحیه بالا در میان این زمان به چالش کشیدن.

Sharmilee راج با نام مستعار Baalpari مشترک “ابرقدرت که من احساس می کنم که توانایی مبارزه با خوب و بد در درون و توانایی نگه داشتن کار به سمت ساخت خودم بهتر است. هر فرد خوب و بد طرف و به اعتقاد من در غلبه بر هر گونه افکار منفی با تمرکز بر روی مثبت در من و در اطراف من. این جنبه بسیار شبیه به شخصیت Baalpari. این توانایی فوق العاده به من کمک کرد در این نامشخص و به چالش کشیدن زمان به دلیل آن است که بسیار آسان برای حفر کردن به افکار منفی که زندگی ما را گرفته اند و چنین شدید یک به نوبه خود. بنابراین من قدرت نهایی شده است برای نگه داشتن خودم از لحاظ احساسی و جسمی در مثبت گیرد.”

در حالی که صحبت کردن در مورد چگونه او را در برخورد با این بی سابقه ای تغییر Sharmilee نشان داد: “من هرگز فکر نمی کردم زندگی را می توان بدون نیاز به رفتن به محل کار. آن را بسیار دشوار بود برای من برای تنظیم به این تغییر از بودن در خانه و کار در من شور و شوق است که اقدام است. اما با گذشت زمان متوجه شدم که وجود دارد می تواند زندگی بدون اینکه در محل کار نیز هست و این مرحله به من داده است مقدار زیادی از زمان به کار خودم است و به من بسیار نزدیک به خانواده من است.”

Sharmilee بیشتر افزود: “در حالی که این شکست شده است و جوانی و یک تجربه کاملا جدید است. من مشتاقانه منتظر به بودن در مقابل دوربین دوباره و به شخصیت من از Baalpari.”

سازمان دیده بان Sharmilee راج به عنوان Baalpari در Baalveer بازده فقط در سونی SAB.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im