خرید رپورتاژ

Sharmik قطار ویژه, آوردن لبخند به کارگران مهاجر چهره در میان مستند – اخبار

به روز شده: مارس 12, 2020, 14:10 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

مهاجران بودند خدا را شکر برای دولت مرکزی و دولت برای برنامه ریزی سفر خود را در بازگشت به خانه در میان مستند

Wasim Khan

وسیم خان

Shramik قطار ویژه از بمبئی به مکان های مختلف شده اند و آوردن لبخند به کارگران مواجه است. در صورت درخواست از ماهاراشترا دولت مرکزی راه آهن در حال اجرا است Shramik قطار ویژه formigrant کارگران گردشگران و دانش آموزان که گیر شده است در نقاط مختلف کشور با توجه به مستند.

Railway-Shramik
کارکنان راه آهن در آماده سازی

“قطار در حال اجرا به عنوان در هر درخواست از دولت که در حال هماهنگ در آوردن آنها پس از پیروی از دستورالعمل های صادر شده در پی COVID-19 بیماری همه گیر. مرکزی راه آهن در حال اجرا است Shramik قطار ویژه برای اماکن در اوتار پرادش Madhya بیهار Odisha و غیره” آهن مرکزی ارشد روابط عمومی افسر Ashok Kumar Singh گفت.

Santan-Kumar
Santan کومار

در مارس 9, Mumbai بخش زد Shramik قطار ویژه برای کارگران از Chhatrapati Shivaji Maharaj پایانه به لکنو گندا و Basti, Lokmanya Tilak پایانه به گندا قهوهای مایل به زرد به Barauni (بیهار) و پنول به Titalgarh و لکنو. یکی می توانید ببینید امداد و شادی در انعکاس مسافران در این قطار.

وجود دارد اشک شادی در Santan کومار چشم بود که رفتن به گندا از بمبئی وقتی پرسید که چگونه او احساس می کنید ؟ او وزارت راه آهن و محترم’ble نخست وزیر برای شروع Shramik قطار ویژه و همچنین تشکر از دولت برای تنظیم آب و غذا در طول سفر خود را. او همچنین خدا را شکر پلیس برای برگزاری این سفر است.

Chand Alam Ansari
Chand علم انصاری

Chand علم انصاری و وسیم خان بودند که در مسافرت به لکنو نگاه بسیار خوشحال است و گفت که همه با پول آنها خسته بود همچنین به عنوان کسب و کار بسته شده است, آنها تسکین پیدا است که Shramik قطار ویژه است که مصرف آنها را به بومی خود را محل. آنها هم خدا را شکر برای دولت مرکزی و دولت برای برنامه ریزی سفر خود را در بازگشت به خانه. هر قطار انجام شده حدود 1200 مسافر.

مرکزی راه آهن نیز به دادگاه تجدید نظر به همه مردم به تجاوز و یا راه رفتن در اطراف خطوط راه آهن. در طول دوره از مستند تعداد زیادی از قطار کالا و بسته قطار در حال اجرا به حمل و نقل اقلام ضروری. آهن مرکزی نیز درخواست مردم را در معرض خطر یک زندگی با راه رفتن در امتداد مسیر راه آهن.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im