Sharmaji Namkeen: Rishi Kapoor آخرین فیلم که نزدیک به اتمام

Sharmaji Namkeen: Rishi Kapoor, آخرین فیلمی بود که در نزدیکی تکمیل – سرگرمی

به روز شده: مارس 03, 2020, 07:25 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Rishi Kapoor بود تیراندازی خود را تلنگر Sharmaji Namkeen که تولید Ritesh Sidhwani و Farhan Akhtar را Excel سرگرمی

Rishi Kapoor

Rishi Kapoor

هفته گذشته پس از Irrfan Khan, Bollywood از دست یکی دیگر از جم به عنوان بازیگر کهنه Rishi Kapoor, گذشت پس از مبارزه با leukaemia برای دو سال. بازیگر شد, بازگشت به خانه و تیراندازی خود را تلنگر “Sharmaji Namkeen” است که یک تولید Ritesh Sidhwani و Farhan Akhtar را Excel سرگرمی و دیدم Rishi کاپور بازی منجر شود.

فیلم تقریبا کامل با یک زن و شوهر از روز از ساقه باقی مانده و ما باید اخبار منحصر به فرد از یک منبع قابل اعتماد در مجموعه مقالات این فیلم است. این منبع به اشتراک گذاشته شده “Rishi Kapoor شد شخصیت اصلی این فیلم و بخش عمده ای بود که در حال حاضر با تنها چند روز پس از تیراندازی باقی مانده برای بازیگر. که آن را Rishi Kapoor آخرین پروژه ای است که در نزدیکی اتمام Ritesh و Farhan مصمم به مطمئن شوید که این فیلم منتشر می شود.”

منبع بیشتر سهام “میکروسکوپی جزئیات چگونه Ritesh و Farhan قصد آوردن این فیلم به اتمام هستند و در این نسخهها کار میکند اما مطمئن باشید که این فیلم را کامل دریافت و دیدن یک تئاتر آزاد است.”

Sharmaji Namkeen را ببینید Rishi کاپور در سرب همراه با Juhi Chawla. این فیلم تولید شده توسط اکسل سرگرمی در ارتباط با عسل تهران و آبیشک Choubey. این فیلم نیز علامت Hitesh Bhatia را برای اولین بار به عنوان مدیر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im