مخزن کوسه فصل 11: برخی از غرق خواهد شد برخی از زنده خواهد ماند و برخی از خواهد بود جویده زنده

مخزن کوسه فصل 11: برخی از غرق خواهد شد برخی از زنده خواهد ماند و برخی از خواهد بود جویده زنده – سرگرمی

انتشار: May 24, 2020, 22:23 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

کوسه ها در حال چرخش و آنها گرسنه برای اطلاعات بیشتر در آخرین فصل از چند جایزه امی و برنده نشان می دهد مخزن کوسه

کوسه ها در حال چرخش و آنها گرسنه برای اطلاعات بیشتر در آخرین فصل از چند Emmy® Award-winning واقعیت نشان می دهد مخزن کوسه. بیش از 10 شکوه فصل کوسه – Kevin o’leary, Mark Cuban, باربارا کورکوران لری Greiner, Robert Herjavec و Daymond John, سرمایه گذاری میلیون ها دلار از سرمایه خود را از منابع و تخصص به ایده و مفهوم-محصولات و مردم تبدیل آنها به پررونق moneymakers. آخرین فصل خواهد آنها را ببینید شنا عمیق تر در جستجو از بازی در حال تغییر و درهم و برهمی-شکستن زمین است که می تواند به سطح بعدی گرفته شده و تبدیل به کسب و کار پر سود. مخزن کوسه – فصل 11 جریان خواهد شد به طور انحصاری در هند در Viacom18 را OTT پلت فرم – Voot را انتخاب کنید در آوریل 25, به دنبال هند-تلویزیون برتر در مارس 18, پخش جمعه به جمعه در 9pm, تنها بر روی رنگ های بی نهایت.

اظهار نظر در چند پلت فرم premiere یکی از محبوب ترین کسب و کار-واقعیت را نشان می دهد Ferzad Palia سر Voot انتخاب, جوانان, موسیقی و انگلیسی سرگرمی Viacom18 گفت: “ما معرفی هند به مخزن کوسه زمانی که ما راه اندازی شد رنگ بی نهایت و این نشان می دهد انباشته از یک فن عظیمی-زیر با وجود اینکه یک کسب و کار-واقعیت نشان می دهد. ایجاد خود را به عنوان یکی از پربیننده ترین نشان می دهد در کانال بینندگان برای آن شده است به طور مداوم در حال رشد با هر فصل. در حالی که همچنان به خدمت به ما وفادار بینندگان تلویزیون ما در حال حاضر نشان می دهد به حتی بزرگتر مخاطبان پایگاه توسط نمایشگاه برای اولین بار آن را در ما OTT پلت فرم – Voot انتخاب به عنوان بخشی از دیجیتال ما-اولین استراتژی است. این چند پلت فرم رویکرد را اساسا به عنوان یک خدمت موثر و انفعال برای ما گسترش مخاطبان ما مشخصات شامل دیجیتال-اولین مشتریان.”

ظاهر می شود به صورت جداگانه در قسمت های مختلف به عنوان مهمان قضات در کنار کوسه ها – علامت گذاری به عنوان کوبا باربارا کورکوران لری Greiner, Robert Herjavec, Daymond John and Kevin o’leary خواهد بود موسس و مدیر عامل شرکت از کوک رفع کاترینا دریاچه; موسس و مدیر عامل شرکت از نوع sallybuberman; های بین المللی تنیس قهرمان & بنیانگذار Sugarpova, ماریا شاراپووا; و از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت از 23andMe, Anne Wojcicki.

برخی از زمین به سازمان دیده بان برای در مخزن کوسه – فصل 11:

Tadah!: یک فلافل الهام منجمد آشپزی کسب و کار است که اهدا 25 درصد از سود خود را به سازمان های غیر انتفاعی حمایت های اجتماعی تغییر دهید.

Beardaments: بنیانگذار Jason McOmber آمد تا با ایده از زیور آلات برای ریش پس از چند نوشیدنی در یک مهمانی کریسمس و تبدیل آن به یک $600,000 شرکت. به دنبال گسترش, او در حال حاضر در مخزن کوسه.

SlumberPod: در ابتدا هیچ یک از کوسه ها شد, گاز گرفتن به زمین برای SlumberPod – یک پوشش است که می تواند قرار داده می شود بیش از یک سفر گهواره به نوزادان یک مکان تاریک به خواب. کوسه Robert Herjavec گفت که “این یک چادر!”, اما سود از کسب و کار منجر کوسه به تجدید نظر.

فقط پنیر: یک میان وعده راه اندازی ساخته شده است که کوسه ها را علامت کوبا و لری Greiner دوباره با پیشنهاد پس از بیرون رفتن قبل از آن تنها برای مقابله با حق امتیاز ارائه شده توسط Shark, Kevin o’leary.

‘حیاط’ میلک شیک نوار: ساخته شده در یک شیشه میسون و تزئین شده با انواع رفتار شیرین این محصول ایجاد شده یک سه راه نبرد بین Kevin o’leary, لری Greiner و علامت کوبا برای سهام این شرکت است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>