به اشتراک گذاری لیست از 125 Shramik قطار Piyush Goyal می گوید Uddhav Thackarey

به اشتراک گذاری لیست از 125 Shramik قطار Piyush Goyal می گوید Uddhav Thackarey – اخبار

به روز شده: مه 25, 2020, 13:28 IST | سرپرستان | دهلی نو

سخنان خود آمد در میان یک جنگ لفظی بین این دو بیش از یک گزارش خبری تلویزیون جایی ماهاراشترا دولت ادعا کرد که با توجه به یک لیست از 200 قطار به راه آهن

Piyush Goyal

Piyush Goyal

راه آهن وزیر Piyush Goyal روز دوشنبه مورد سوال وزیر Uddhav Thackeray در لیست 125 Shramik قطار ویژه درخواست شده توسط ماهاراشترا دولت به حمل و نقل رشته کارگران مهاجر و گفت: یک لیست از تنها 46 قطار دریافت کرده بود توسط راه آهن.

در یکی از یک سری از توییت در مارس 24-25 شب Goyal گفت: “که در آن لیستی از 125 قطار از ماهاراشترا? همانطور که از 2 هستم, دریافت لیست تنها 46 قطار که پنج به غرب بنگال و Odisha که نمي تواند به علت طوفان Amphan. ما اطلاع تنها 41 قطار برای امروز با وجود آماده بودن برای 125.”

سخنان خود آمد در میان یک جنگ لفظی بین این دو بیش از یک گزارش خبری تلویزیون جایی ماهاراشترا دولت ادعا کرد که با توجه به یک لیست از 200 قطار به راه آهن.

پیشتر در روز یکشنبه, شب, Goyal گفت: “Uddhav (Thackeray)ji, امیدوارم که شما سالم و موفق باشید برای سلامتی شما خوب است. فردا ما آماده ارائه 125 Shramik قطار ویژه از ماهاراشترا. شما گفت که شما باید یک لیست از کارگران آماده است. بنابراین از شما خواسته میشود برای به اشتراک گذاشتن تمام اطلاعات مانند که در آن قطار را اجرا لیستی از مسافران با توجه به قطار خود گواهی پزشکی و که در آن قطار برای رفتن; لطفا تمام اطلاعات را به مدیر کل راه آهن مرکزی در ساعت آینده, به طوری که ما می توانید برنامه زمانبندی قطار.”

او گفت که امیدوارم پس از ورود در ایستگاه راه آهن به عنوان قبل از آموزش لازم نیست برای رفتن به عقب خالی است.

“من می خواهم به شما اطمینان دهم که قطار شما نیاز به در دسترس خواهد بود” Goyal گفت.

Goyal نگه داشته و در درخواست از وزیر در فواصل منظم در طول شب به ارائه لیست 125 Shramik قطار اجرا می شود از غرب کشور.

Goyal در توئیتر خود نوشت: “متاسفانه از آن شده است 2.30 ساعت اما ماهاراشترا دولت شده است قادر به ارائه اطلاعات مورد نیاز در مورد فردا برنامه ریزی شده 125 قطار به گرم آهن مرکزی. برنامه ریزی زمان طول می کشد و ما نمی خواهیم قطار خالی ایستاده در ایستگاه; پس از آن غیر ممکن است برای برنامه ریزی و بدون جزئیات کامل.”

او اضافه کرد که او انتظار دارد شیو سنا-led ماهاراشترا دولت “به طور کامل همکاری در تلاش های انجام شده برای بهره مندی از کارگران مهاجر”.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im