خرید رپورتاژ

Shardul Thakur: واقعا مهم به اخراج راس تیلور زود – ورزشی

به روز شده: Feb 10, سال 2020, 13:03 IST | ANI | تائورانگا

“هر بازی مهم است. فقط به خاطر اینکه ما 0-2 پایین این معنا نیست که مسابقه نهایی مهم است. هر مسابقه بین المللی دارای یک کلید. ما 0-2 پایین. ما می توانیم خودمان را ابراز و ما با آزادی” او گفت:

Shardul Thakur

Shardul Thakur

تائورانگا: پیش از سوم ODI از سه سری بازی مقابل نیوزیلند هند هاي Shardul Thakur روز دوشنبه تاکید کرد که نیاز به اخراج راس تیلور به عنوان او دارای یک تهدید یک بار کیوی رودخانه می رویم. مردان در آبی شده اند قادر به اخراج تیلور در دو مورد اول مسابقات ODI. به عنوان یک نتیجه 35 ساله رودخانه دو مسابقه برنده می زند و اجازه می دهد تا میزبان برای به دست آوردن غیر قابل بحث سرب در سری.

تیلور تا کنون به ثمر رساند 182 اجرا می شود در این مجموعه است. Thakur همچنین گفت که نیوزیلند یک محل دشوار به بازی کریکت به دلیل ابعاد زمین. “راس پنبه حلاجی شده است واقعا خوب است. او می تواند مانند خدا در legside هنگامی که او در است. در دو ODIs وجود دارد شانس ما رد او نیست و چنگ زدن به شانس ما. این مهم است که به او ارسال در اوایل نوبت. افتتاح مشارکت شده است بسیار مهم برای آنها است. آنها در حال گرفتن به یک شروع خوب و این رسید پاداش برای آنها” Thakur به خبرنگاران گفت: پیش از سوم و نهایی ODI.

“ابعاد در اینجا کاملا متفاوت است. این مهم است که درک آنها را هنگامی که شما به نیوزیلند. هر زمین کوتاه تر مرز در یک طرف و بولینگ برنامه تغییر با توجه به آنها. آن را دشوار است به بازی کریکت در اینجا به دلیل زمین, ابعاد,” او گفت:. 28-در سال Thakur همچنین صحبت در مورد U-19 سمت آن سقوط کوتاه از بلند کردن اجسام پنجمین عنوان قهرمانی جهان. در فینال هند را از دست داد به بنگلادش با سه ویکت.

“این ناامید کننده بود برای دیدن هند نه بلند U-19 عنوان است. تیم ما نشان داد عملکرد عالی در تمام مسابقات. Yashasvi بازی کریکت داخلی با من در این سال است. او شده است در شکل قابل توجه در تمام زندگی خود را. من اعتقاد دارم که او در مسیر درست” Thakur گفت. Thakur که موفق به گرفتن سه ویکت در ODI سری گفت که پرتاب کنندگان باید نگاه به مجموعه ای از زمینه های خود را به عنوان آنها در مورد آنچه تحویل خواهد آمد از دست بعدی.

“هر بازی مهم است. فقط به خاطر اینکه ما 0-2 پایین این معنا نیست که مسابقه نهایی مهم است. هر مسابقه بین المللی دارای یک کلید. ما 0-2 پایین. ما می توانیم خودمان را ابراز و ما با آزادی” او گفت:.

“من فکر می کنم هر کجا که شما بازی پرتاب کنندگان دریافت سود از تنظیم این زمینه به عنوان کاسه می داند که در آن او را به کاسه. اعتماد به نفس توسعه هنگامی که شما در حفظ و اجرای مهارت های خود را, من, ریتم احساس خوب در حال حاضر. من تمرکز بر فرآیند و نتایج,” او اضافه شده است. هند را در نیوزیلند در فینال ODI روز سه شنبه در خلیج بیضی شکل است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de