Sharad Pawar: ماها Vikas Aghadi دولت به 5 سال گذشته متحدان ایالات متحده در COVID-19 مبارزه

Sharad Pawar: ماها Vikas Aghadi دولت به 5 سال گذشته متحدان ایالات متحده در COVID-19 مبارزه – اخبار

انتشار: Jun 26, 2020, 12:39 IST | PTI | بمبئی

جانباز رهبر رد پیشنهادات است که او از راه دور-کنترل ماها Vikas Aghadi (MVA) دولت که در آن حزب است که دومین سازنده

Sharad Pawar

Sharad Pawar

حکم مگا ولت آمپر ترکیبات در حال کار با هم در نبرد علیه COVID-19 در ماهاراشترا و کنگره و NCP به طور کامل حمایت از وزیر Uddhav Thackerays رهبری NCP ایلخانی Sharad Pawar گفته است. در مصاحبه با یک کانال تلویزیونی Pawar گفت که دولت تشکیل شیو سنا, NCP و کنگره در ماه نوامبر سال گذشته – را کاملا تکمیل آن پنج سال اجرا شود. او تراوش اعتماد به نفس است که مشابه وضعیت سیاسی پیروز خواهد شد در این حالت اگر سه طرف مسابقه بعدی مجمع انتخابات با هم.

جانباز رهبر رد پیشنهادات است که او از راه دور-کنترل ماها Vikas Aghadi (MVA) دولت که در آن حزب است که دومین سازنده. سابق اتحادیه وزیر همچنین گفت که COVID-19 وضعیت در بخش هایی از کشور از جمله بمبئی دشوار بود زودتر, اما در حال حاضر قابل ملاحظه ای بهبود یافته است. اولا در مورد این coronavirus وضعیت این دولت از سه احزاب سیاسی در حال کار با هم. وجود ندارد یک ذره از تفاوت (در میان آنها). همه این احزاب در حال کار تحت رهبری آقای Uddhav Thackeray, Pawar گفت: کانال.

کنگره و NCP به طور کامل حمایت از آقای Uddhav Thackerays رهبری و هر آنچه که اقدامات او گرفته شده است کامل درک او اضافه شده است. رد ادعا می کند که او از راه دور-کنترل مگا ولت آمپر رژیم Pawar گفت: آن را به طور کامل کنترل شده توسط Thackeray و دومی تیم. این NCP رئیس گفت: از سه طرف در حال کار با هم به عنوان یک واحد و افزود: او بخشی از فرایند تصمیم گیری. اما من مسئولیت رسیدگی به فعالیت های دیگر که فرض کنید یک بحران وجود دارد وجود دارد یک گردباد. من می خواهم به بازدید و اعتماد به نفس را به مردم او اضافه شده است.

Pawar اخراج مخالفان BJPs ادعا می کند که MVA دولت نمی خواهد تکمیل آن پنج سال اجرا شود. کاملا این دولت را برای پنج سال. اگر آنها (سه طرف) مسابقه (بعد مجمع) انتخابات به طور مشترک مشابه (سیاسی) وضعیت غالب خواهد شد و پس از پنج سال بیش از حد او اضافه شده است. در COVID-19 وضعیت در دولت Pawar گفت: این وضعیت قطعا روز به روز بهبود.

او گفت: این وضعیت دشوار بود در برخی از نقاط مانند بمبئی Dharavi و دیگر محله های فقیرنشین زودتر, اما چیزهایی که بهبود قابل ملاحظه ای در سرمایه مالی ، (در) تمام این زاغه نشین ها که در آن ما باید با کاهش تعداد بیماران من فکر می کنم این تصویر قطعا تغییر کرده است. “آن بهبود یافته در بمبئی (مومبای)…روز به روز این وضعیت در کل کشور است که قطعا بهبود او اضافه شده است.

پرسید که آیا وجود دارد هر گونه اختلاف نظر بین او و Thackeray در کاهش مستند با او مایل به باز کردن قفل به سریع تر اتفاق می افتد در حالی که وزیر بود که محتاط تر Pawar گفت: آره این تا حدودی درست است اما نه به طور کامل درست است.” من هم نه حمایت از این ایده به باز کردن کل بمبئی و پونا و تانه کمربند (که حساب برای بسیاری از COVID-19 نفر) بلافاصله.

“اما من قطعا پیشنهاد برای بازگشایی به آرامی بقیه امور خارجه و وزیر آقای Thackeray و تیم خود را گرفته اند و مشابه جاده کهنه سیاستمدار اضافه شده است.

Pawar گفت: بسیاری از مناطق دیگر از بمبئی تانه پونا و سولاپور در حال باز شدن ارتباطات شده است و دوباره تاسیس وجود دارد حمل و نقل بهبود مغازه ها باز کرده اند, تجارت از سر گرفته شده است و فعالیت های کشاورزی در حال حاضر در نوسان کامل است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK