خرید رپورتاژ

Sharad Kelkar در سیف علی خان نظرات به Tanhaji: He didn’t mean it – سرگرمی

انتشار: May 09, 2020, 15:16 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پس از Ajay Devgn, در حال حاضر Sharad Kelkar خود را می شکند سکوت سیف علی خان نظرات به Tanhaji: گمنام جنگجو می ایستد توسط بازیگر!

Saif Ali Khan and Sharad Kelkar Picture Courtesy: YouTube

سیف علی خان و Sharad Kelkar تصویر حسن نیت ارائه میدهد: یوتیوب

فقط چند روز پس از انتشار Tanhaji: گمنام جنگجو و چند روز قبل از انتشار از Jawaani Jaaneman, Saif Ali Khan در مصاحبه ای گفت که او می دانست آنچه که نشان داده شد در دوره فوق درام بود و نه تاریخ. او همچنین در ادامه گفت که هیچ مفهوم از هند تا زمانی که انگلیسی ها به آن یکی. در این تریلر اندازی Sooryavanshi زمانی که خواسته Ajay Devgn مورد نظر خود را به او به شوخی در مورد چگونه او را به خان و شکست پاهای خود را.

و در حال حاضر این بازیگر که essayed نقش Chhatrapati Shivaji Maharaj, Sharad Kelkar است صحبت در مورد خان نظرات. صحبت به Times of Indiaگفت: “من فکر می کنم سیف معنی نیست که آن را در غیر این صورت. نظر دمیده شد و از نسبت. یک روزنامه نگار تا به حال سوال من همین است و من به او گفتم که شما به نام Chatrapati Shivaji Maharaj به عنوان شیواجی اما دیگران ممکن است آن را دوست دارم به دلیل خاص تخصيص داده شده به او به طور مشابه اگر سیف گفت: چیزی معمولی از آن شده است از متن گرفته شده.”

او افزود: “من تا به حال تعامل با سیف و من برای پیدا کردن او بسیار سرد ، شاید مردم نباید منفجر کردن همه چیز را به عنوان آن را تحت تاثیر ستاره majorly به زمانی که آنها دریافت trolled در رسانه های اجتماعی.” Kelkar عملکرد ستایش شد بسیاری و بسیاری از منتقدان در ادامه به گفتن و نوشتن که این امر می تواند دشوار است تصور کنید که هر بازیگر در این نقش اگر یک فیلم در مورد زندگی او ساخته شده است در آینده.

این بازیگر خواهد دوباره با Devgn برای یکی دیگر از درام بوج: غرور و افتخار از هند است که میله میله به انتشار در 14 اوت سال 2020!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان