کلمه و معنای عشق است بسیار مهم و جدایی ناپذیر عاطفه و احساس را برای بازیگر و بین المللی رقصنده Shantanu Maheshwari!

Shantanu Maheshwari. Image source: PR

شانتانو Maheshwari. منبع تصویر: روابط عمومی

این روز ولنتاین صحبت در مورد خود مفهوم و معنای عشق Shantanu رک و راست باز می شود تا در مورد چگونه او معتقد است ایده آل خود را در راه عشق باید بود!

شانتانو که بیشتر از یک مدرسه قدیمی, عشق, فرد, سهام, “آنچه که من deciphere از واژه عشق بی قید و شرط محبت برای کسی که بدون هیچ گونه انتظارات! یکی دیگر از جنبه های مهم داشتن کسی برای من این است که نه تنها در تلاش برای فکر می کنم از نقطه نظر خود را, اما همچنین قرار دادن احساسات خود و احساسات برای اولین بار به عنوان این چیزی است که باعث می شود دو نفر به یک!”.

توضیح بیشتر در مورد دیدگاه های خود را در عشق Shantanu آمده: “برای من وقتی که می آید به دوست داشتن کسی که, آن است که همیشه کوچک حرکات و افکار است که تعداد بیش از مادی یا استادانه درست شده راه های از نمایشگاه عشق من برای آن شخص است. در پایان این genuienty از محبت و احساسات است که در واقع مهم است. و پس از من کسی است که همیشه معتقد است که این فکر که همیشه شمارش من همیشه پایبند است که راه نمایشگاه عشق من به عزیزان من.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im