Shane Warne: من هنوز در مورد مراقبت از, الیزابت هرلی

Shane Warne: من هنوز در مورد مراقبت از, الیزابت هرلی – ورزشی

به روز شده در: آوریل 13, 2020, 08:21 IST | یک خبرنگار | بمبئی

Shane Warne به یاد می آورد هرج و مرج در خارج از ملبورن صفحه اصلی هنگامی که الیزابت هرلی, 54 آمد به دیدار او چند ماه خود را به عاشقانه

Elizabeth Hurley and Shane Warne

الیزابت هرلی و Shane Warne

سابق کریکت استرالیا Shane Warne که لذت بردم عاشقانه اتحاد با بریتانیا بازیگر الیزابت هرلی از سال 2010 تا سال 2013 گفت که او هنوز هم مراقبت برای او و از روی علاقه به یاد می آورد در آن زمان آنها با هم صرف.

در یک مجموعه مستند با عنوان یک هفته با Warnie به پخش Foxtel شین 50 و گفت: او غم انگیز است که ارتباط خود را با لیز به پایان رسید به طور ناگهانی. “[من] بسیار غم انگیز آن را بیش چون من هنوز در مورد مراقبت از او را عمیقا و او یک فرد فوق العاده گفت:” شین و ادعا رابطه تبدیل به یک سیرک رسانه با توجه به تبلیغات آن را جذب.

او به یاد می آورد هرج و مرج در خارج از ملبورن صفحه اصلی هنگامی که لیز 54 آمد به دیدار او چند ماه خود را به عاشقانه. “شش ماه را هنگامی که لیز در نهایت می آید به دیدار کودکان در استرالیا مطلق بود سیرک. منظورم این است که همسایه درب بعدی بچه ها به فروش صمیمی برای یک باک کردن جبهه گفت:” شین و اضافه کرد که برخی از مردم حتی چپ باشگاه های گلف خود را درب امیدوار انگلیسی ستاره را امضاء آنها.

شین و الیزابت تقسیم پس از آن را دشوار برای مدیریت از راه دور ارتباط او به عنوان زندگی در استرالیا در حالی که او ساکن لندن است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de