مونا سینگ، سواستیکا موکرجی و شمیتا شتی بازیگران یک اقتباس هندی از نمایش محبوب بین المللی، بیوه های سیاه را در صدر قرار خواهند داد.

Shamita Shetty and Mona Singh/picture courtesy: Shamita Shetty and Zee5's Instagram account

Shamita Shetty and Mona Singh/picture courtesy: Shamita Shetty and Zee5’s Instagram account

در ماه ژوئن، IANS اعلام کرده بود که تهیه کنندگان اسکاندیناوی سکوپه لهتینن و درام جنایی میکو پولا به “بیوه های سیاه” برخورد کرده اند، همگی برای اقتباس هندی تنظیم شده اند و داستان کمیک تاریک سه بهترین دوستانی را که سعی می کنند شوهران سوء استفاده کننده خود را بکشند، بازگو می کنند. نسخه هندی هشتمین بازسازی بین المللی این نمایش خواهد بود، به دنبال نسخه هایی در اوکراین، استونی، لیتوانی، خاورمیانه، مکزیک، اسکاندیناوی و جمهوری چک.

در حالی که اصلی ستاره دار Beate بیل، سیسیلیا Forss و Synnove Macody لوند، بازیگران نسخه هندی بود هنوز به فاش شد در آن زمان.

روز جمعه اعلام شد که به همراه مونا، سواستیکا و شمیتا، سری وب هند نیز از شراد کلکار، رایما سن، پارامبراتا چتوپادیای و امایر علی استفاده خواهند کرد.

“این احساس بزرگ برای شروع دوباره کار، در میان اقدامات ایمنی است. چیزی که هیجان انگیزتر است خود پروژه است! بخشی از یک نمایش بین المللی محبوب با هفت بازسازی و اقتباس در هند، فرصت عظیمی است.»

این نمایش توسط بیرسا داسگوپتا فیلمساز بنگالی هل داده می شود و بخش هایی از آن در کلکته تیرباران خواهد شد.

سواستیکا افزود: شلیک در کلکته که در آن بزرگ شدم سرگرم کننده است. سطح زیادی از راحتی وجود دارد, با ایمنی و سلامت به عنوان اولویت. این یک پروژه رویایی برای همه ماست. هر چند وقت یکبار فرصت می کنید که بخشی از یک اقتباس بین المللی با یک کارگردان با استعداد مانند بیرسا و یک بازیگران فوق العاده باشید؟»

شمیتا در این مورد گفت: «این خط داستانی دویدن آسیاب شما نیست و در عین حال ژانری است که آنطور که در سطح بین المللی دارد در هند کاوش نشده است. شوخ طبعی تاریک سخت است به درک و حتی سخت تر به عمل! اما ما بهترین تلاش را می کنیم.»

تیراندازی نمایش زی۵ در حال حاضر در جریان است. دو فصل در حال حاضر در حال صف شدن است. انتظار می رود فصل اول در ماه دسامبر منتشر شود.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار