Shama Sikander: من درگذشت به مدت پنج سال هر روز فکر که من می خواهم به مرگ

Shama Sikander: من درگذشت به مدت پنج سال هر روز فکر که من می خواهم به مرگ – سرگرمی

انتشار: Jun 02, 2020, 10:51 IST | سرپرستان | بمبئی

Shama Sikander در مبارزه اختلال دو قطبی افسردگی

Picture courtesy/Instagram account - @shamasikander

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Instagram account – @shamasikander

Shama Sikander شده است بسیار آوازی در مورد نبرد با اختلال دو قطبی و افسردگی است. سال پس از ظهور پیروز در برابر مبارزات خود را بازیگر توصیف بیماری به عنوان یک “بیماری همه گیر”. او می گوید که او نمی باید کلمات برای توصیف چگونه درد آن را برای او هر لحظه بیش از کسانی که پنج سال زمانی که او اغلب احساس او خواهد مرد.

آن را در سال 2016 زمانی که Shama که رز به شهرت بازی Pooja در سال 2004 تکه از زندگی نشان می دهد تلویزیون “یه Meri زندگی Hai” بیرون آمد و صحبت در مورد مبارزات خود را.

“است که در تاریک ترین زمان هر کسی می تواند داشته باشد. که مانند بیدار شدن از خواب با یک بیماری همه گیر تقریبا در هر لحظه و دقیقه از زندگی خود را. شما نمی دانید که چه اتفاقی خواهد افتاد شما بسیار نامشخص است. شما حتی نمی باید خواسته که در آن زمان. غم انگیزترین بخش این است که شما لازم نیست که هر گونه امید. میل چیزی است که نگه می دارد یک انسان زنده زیرا اگر ما از دست دادن تمام خواسته ها و سپس شما را نمی دانند هدف از زندگی خود را” Shama گفت: سرپرستان.

“افسردگی و یا اختلال روانی هستند که موقعیت های که در آن شما تمایل به از دست دادن امید و خواسته است که در تاریک ترین فضا هر انسان همیشه می تواند در,” او گفت:, و اضافه کرد: “من فکر نمی کنم هر چیزی غمگین تر از آن است. از آن بدتر یک انسان می تواند از طریق رفتن و اگر شما برای زنده ماندن است که شما می توانید زنده ماندن هر چیزی هر بیماری همه گیر.”

“آنها می گویند what doesn’t kill you makes you stronger… همه ما که قدرت برخی از ما فقط تا قبل از آن قدرت و یا وحی است که قدرت در درون ما به ما می آید” گفت: Shama.

Shama خواستار آن را “تولد جدید” پس از دوره نقاهت بعد از بیماری: “اما شاید من قوی تر از احساس کردم که نگرش من به من به ارمغان آورد به زندگی و به من یک هدف. وجود دارد بسیار زیاد نور پس از تاریکی است. این تولد برای من است.”

“من درگذشت به مدت پنج سال هر روز فکر کردن که من خواهم مرد و من باید بمیرم و احتمالا وجود دارد هیچ چیز برای من به دنبال به جلو به. بنابراین من می خواهم به مردم بگویم که ممکن است احساس آسیب پذیر و درمانده است که شما را پیدا خواهد کرد ، شما فقط باید به قطع در آن وجود دارد,” او گفت:.

او می گوید که به دلیل بیماری روانی هنوز به عنوان یک تابو است و جامعه مطبوع. “این است که ما مطبوع مشکلات. ما بسیاری از باید ها و نبایدها و های واقعی خود را از زندگی با فرد دیگری در می آید نبایدها بیشتر از زمان. مردم خیلی می ترسم” Shama گفت: سرپرستان.

Shama می گوید بسیاری از جرات می آیند و صحبت می کنند حقیقت است.

“از دوران کودکی من به یاد داشته باشید من بسیار صادق است. من را نشان می دهد هر آنچه که من در زندگی بود و هرگز از آن شرمنده باشد. مردم شرم شما آنها را به شما احساس بد شرم و گناه برای حق بودن چون خود آنها شده اند زندگی خود را با همه دروغ است. هنوز بسیاری از مردم شجاعت به حقیقت صحبت می کنند تا خود را فراموش کرده ام در مورد دیگران” او اعلام کرد.

او در ادامه: “این جامعه است که خرابه های آن است. به بخشی از یک جامعه و یا یک گله شما می خواهید فقط تظاهر به مانند آنها باشد و بدیهی است که صادق بودن به معنی به تنهایی ایستاده و این ترسناک است. کسانی که مشکل های مشکلات خود را می توانید تا پایان با بیماری های روانی به دلیل این که شما سرکوب شده است که انرژی بسیار است که در حال حاضر آن را در حال تبدیل شدن به یک بیماری در داخل شما.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


 • 1/8

  Shama Sikander است که نه تنها کار کردن در خانه و پخت و پز, اما این بازیگر همچنین معلوم شد رسانه های اجتماعی خود را به فلسفی خروجی. های او تمرین, تصویری, Shama نوشت: “Kasrat Karo ماست Raho.. آن را حذف بد سموم از بدن ماندن هنوز هم قدرت عضلانی خود پس از استفاده از حلقه باند و فراموش نکنید که برای آموزش تو glutes خود d بزرگترین عضله در بدن شما آن چه ما را نگه می دارد به عقب قوی با پشتیبانی… #stayfit #stayhealthy و فراموش نکنید که برای لذت بردن از, خنده, لبخند و رقص… [sic]” تصاویر/Shama Sikander را Instagram account

 • 2/8

  در حالی که پخت و پز, آشپزی, Shama Sikander نیز به اشتراک گذاشته چقدر جالب بود برای ایجاد چیزی تازه! “برخی از دست ساخته شده با پاستا دست ساز همه!! من اولین بار در آشپزخانه پخت و پز پس از سنین, من تا به حال به این فیلم همچنین های شجاعت با همه از تو می گویند اگر من می توانم طبخ, شما قطعا می توانید بیش از حد لذت بردن از sm [sic]”

 • 3/8

  Shama Sikander همچنین به برخی از زن و شوهر اهداف را به طرفداران خود را با پخت و پز با او شریک جیمز. این بازیگر نوشته شده ویدئو و نوشت: “من چنگال گرسنگی! در اینجا چیزی است که برای شما! در اینجا ما تلاش جمعی برای پخت کیک در مستند! آیا ما به انجام یک کار خوب ؟ هممم…! چرا تو ببینید و خودتان تصمیم می گیرید!! P:S این است که زندگی واقعی کمدی @jamesmilliron #زن و شوهر تلاش برای #آشپز !! [sic]”

 • 4/8

  آن است که همه از ناگهانی اما Shama Sikander شده های برخی فلسفی و مثبت پست در طول مستند دوره است. بیایید نگاهی به برخی از نقل قول در حال حاضر.

 • 5/8

  به اشتراک گذاری یک تصویر زیبا پوشیدن خردل زرد, بالا, Shama Sikander نوشت: “جهان می خواهد به شما بدهد بسیار, اگر شما می تواند فقط اجازه دهید آن را در. به اجازه دهید آن را در کم کردن سرعت. به اجازه دهید آن را در استراحت. به اجازه دهید آن را در باز کردن از پیچ. به اجازه دهید آن را در آرام باشد. اجازه دهید به آن اجازه دهید بروید. شما در حال حاضر اجازه آن را در…”

 • 6/8

  این آسان-شادی بخش هوا-در-این-مو پست بخوانید “فقط کمی نور… اینا همه که مورد نیاز است [sic]” خب درست است در واقع.

 • 7/8

  این یک چیزی است که قطعا روشن روز خود را! “وجود دارد یک پیام پنهان در هر آبشار. می گوید: اگر شما انعطاف پذیر, سقوط شما درد نکنه…”

 • 8/8

  “نگاهی به urself امروز… عشق ورزیدن و تحسین آنچه در آینه می بینید از همه که شما باید با برکت… [sic]” ما کاملا شما Shama Sikander!

ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>