Shalini Pandey: من فقط می خواستم به عنوان یک بازیگر از آنجایی که من یک کودک بود

Shalini Pandey: من فقط می خواستم به عنوان یک بازیگر از آنجایی که من یک کودک – سرگرمی

انتشار: Mar 07, 2020, 15:55 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

برای Jayeshbhai Jordaar قهرمان Shalini Pandey همیشه از او یک کودک بود, او فقط می خواستم به یک بازیگر

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

برای Jayeshbhai Jordaar قهرمان Shalini Pandey همیشه از او یک کودک بود, او فقط می خواستم به یک بازیگر! این Arjun ردی که به دست آورده انبوه ستایش برای او جنوب, فیلمهای, فقط پیچیده فیلمبرداری این فیلم که به ضرب گلوله کشته شد در بمبئی و گجرات.

“من فقط می خواستم به عنوان یک بازیگر از آنجایی که من یک کودک بود! من همیشه لذت بردم از تماشای مردم در موقعیت های مختلف. اگر من واقعا مجذوب هر شخصیت می شود آن را روی صفحه یا offscreen من تمایل به ناخودآگاه رفتار می کنند و فرد است که می تواند هر چیزی باشد! شاید حرکات دست شاید پیاده روی راه آنها بحث راه آنها غذا خوردن آنها را آه می توان آن را کوچکترین رفتار. بنابراین برای من به عنوان یک بازیگر به طور طبیعی می آید می گوید:” Shalini.

او می افزاید: “من همیشه شیفته, درام, شیفته فیلم. من لذت بردن از بودن با افراد مختلف است. من همیشه بدست جذب شخصیت های فیلم که قوی هستند عاشق داستان قوی که قلب شما را لمس کنید. من عاشق گوش دادن به داستان!”

بازیگر جوان نشان می دهد که او همواره پیگیر مطالب سینما و تا به حال مخفیانه خواست که سفر خود را در بالیوود باید شروع با سینما است که می تواند این کشور افتخار می کنیم!

“پس از وارد شدن به تئاتر من متوجه شدم چقدر من دوست داشتم خوب محتوای قوی و شخصیت. من خوشحالم که من برای شروع سفر من در بالیوود با Jayeshbhai Jordaar. من آن را شنیده و من بلافاصله می دانست که من تا به حال به بخشی از آن. مطالب خوب است همیشه به من عجله آدرنالین و من خوشحالم که بخشی از یک پروژه است که مرا به هیجان برای انجام از پوست من هر روز در مجموعه می گوید:” Shalini.

بازیگر امیدوار است که Hindi سینما مخاطبان خود را در یک مقدار زیادی از عشق. او می گوید: “من هیجان زده بود که من انتخاب شد Jayeshbhai Jordaar. این فیلم در پاسخ به خواسته های من دلیل آن را به یک پروژه خاص. این قلب خود را در جای مناسب و در آن حرکت خواهد کرد شما را سرگرم و شما به طور کامل. من می دانم که من داده اند من همه برای Jayeshbhai Jordaar و من فقط امیدوارم که مردم مانند کار سخت است که من در قرار داده است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im