شاکتی کاپور: کار نخواهد کرد در حال حاضر نمی خواهد اجازه می دهد Shraddha به سر کار بیش از حد

شاکتی کاپور: کار نخواهد کرد در حال حاضر نمی خواهد اجازه می دهد Shraddha به سر کار بیش از حد – سرگرمی

انتشار: Jun 12, 2020, 11:57 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در حالی که این کشور آماده خود را برای بازگشت به زندگی عادی در میان coronavirus pandemic, شاکتی کاپور, احساس, آن را هنوز هم بیش از حد به زودی به پله و از سرگیری زندگی روزانه.

Shakti Kapoor with daughter Shraddha

شاکتی کاپور با دختر, Shraddha

جهان تا به حال تقریبا به وقفه میان coronavirus بیماری همه گیر. هند هم دیدم تعطیل کسب و کار و زندگی روزانه و آن را تنها پس از بیش از دو ماه از مستند است که این کشور در تلاش است به عقب بر گردیم در مسیر.

با باز کردن 1.0 جریان مردم در سراسر کشور و در بمبئی در حال تلاش به گام و فعالیت های روزانه خود را البته به شیوه ای کنترل شده. بازیگر کهنه شاکتی کاپور, اما نه بیش از حد مطمئن شوید که در مورد از سرگیری کار و فکر می کند او را در حالی که صبر کنید. به اشتراک گذاشتن این با ETimes, کاپور گفت: “من نمی خواهد بیرون بروید و کار در حال حاضر خواهد شد و نه من اجازه می دهد دختر من Shraddha به سر کار. من فکر نمی کنم تهدید از بین رفته است. من احساس می کنم در بدترین هنوز به آمده است. من نمی خواهد اجازه دهید فرزندان من را در حال حاضر.”

در حالی که او می گوید: او می داند که کار مهم است که او معتقد است این مهم برای مراقبت از خود. شاکتی کاپور افزود: “من می دانم که کار مهم است اما نه در هزینه های زندگی است. از آن خواهد شد بسیار پر هرج و مرج اگر مردم شروع به تیراندازی در حال حاضر. من به مردم صنعت در گروه ما است که آن را بهتر است به صبر نسبت به پرداخت صورتحساب بیمارستان. آن است که هنوز هم بسیار بد امور خارج است.”

همچنین بخوانید: Shraddha Kapoor خال خال با بهره گیری از یک دوچرخه سوار با شایعه کمال روهان Shrestha

ما تعجب می کنم اگر Shraddha Kapoor سهام همان افکار به عنوان پدر و شاکتی کاپور?

در این کار جلو, Shraddha Kapoor خواهد بود بعدی دیده می شود در مالنگ 2 یک Mohit Suri فیلم. از سوی دیگر او نیز یک فیلم با رانبیر کاپور در آینده است که به کارگردانی Luv Ranjan. این فیلم عرضه خواهد کرد و در 26 مارس سال آینده است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de