شکیرا JLo به جشن زندگی توانمندسازی در سوپر باول


در ضمن لوپز مفتخر است که از آن می گذرد برای اولین بار از دو آمریکای لاتینی انجام خواهد شد در این رویداد معتبر.

Shakira and Jennifer Lopez

شکیرا و جنیفر لوپز

کلمبیا پاپ استار شکیرا نشان داد او نه تنها ادای احترام به اواخر بسکتبال بزرگ کوبه برایانت که در سقوط یک هلیکوپتر در آخر هفته گذشته, اما همچنین جشن زندگی و تنوع در امریکا زمانی که او سهام مرحله با جنیفر لوپز در Super Bowl Halftime Show در میامی فلوریدا در فوریه 2.

صحبت کردن در یک کنفرانس مطبوعاتی در هیلتون این مرکز شهر میامی در پنجشنبه شکیرا گفت: “زندگی بسیار شکننده است. و همین دلیل است که ما را به زندگی می کنند هر لحظه به شدت به عنوان ما می توانیم. و من فکر می کنم ما همه به یاد کوبه در روز یکشنبه. و ما جشن خواهیم زندگی و جشن گرفتن تنوع فرهنگی در این کشور است. من مطمئن هستم که او می تواند بسیار افتخار می کنم به دیدن این پیام است که ما در حال رفتن به سعی کنید برای انتقال روی صحنه.”

در ضمن لوپز مفتخر است که از آن می گذرد برای اولین بار از دو آمریکای لاتینی انجام خواهد شد در این رویداد معتبر. “بیانیه ای که به تنهایی برای من توانمند سازی است. زمانی که من فکر می کنم دختر من [Emme] وقتی که من فکر می کنم از همه دختران کوچک در جهان قادر به آن را ببینید که دو آمریکای لاتینی در حال انجام این کار در این کشور در این زمان آن را فقط بسیار توانمند سازی برای ما,” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید