شاهرخ خان و گوری خان آمده در حمایت از کلکته و مردم تحت تاثیر Amphan

شاهرخ خان و گوری خان آمده در حمایت از کلکته و مردم تحت تاثیر Amphan – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 29 مه سال 2020, 20:36 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

شاهرخ خان به همراه همسر گوری خان در آمد برای حمایت از مردم یک بار دیگر با تیم خود Kolkata Knight Riders

همیشه از این ملت قرار داده است مستند به دلیل بیماری همه گیر در حال انجام آن ایجاد کرده است بسیاری از مسائل برای مردم و شاهرخ خان انجام داده است بیت خود را برای کمک به مردم به عنوان بسیاری از او می تواند. به تازگی کلکته بود تحت تاثیر Amphan سیکلون و شاهرخ خان به همراه همسر گوری خان در آمد برای حمایت از مردم یک بار دیگر با تیم خود Kolkata Knight Riders.

شاهرخ خان به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی “کلکته با وحدت می آید قدرت و انعطاف پذیری است. بیایید از این طریق با هم و کمک به کسانی که تحت تاثیر Amphan.”

Gauri Khan نیز توییتی و به اشتراک گذاشته شده “خرابی های ناشی از طوفان Amphan می تواند غلبه بر اگر ما متحد و کمک به کسانی که نیاز دارند. @MeerFoundation @KKRiders”

این بازیگر گروه شرکت های, Kolkata Knight Riders, Red Chillies Entertainment, میر بنیاد و فلفل قرمز VFX همچنین اعلام کرد چند طرح برای حمایت از تلاش های دولت در آن COVID-19 مبارزه است. آنها بازیگر همچنین ارائه 25,000 PPE کیت به خط مقدم پزشکی کارکنان در ماهاراشترا مبارزه شامل رمان coronavirus همه گیر در دولت است.

شاهرخ خان و همچنین Gauri Khan ارائه شده خود را در چهار طبقه شخصی فضای اداری برای درمان COVID-19 بيمار.

با این باور نکردنی و طرح های اصیل, Shah Rukh Khan است که به کمک همه. از بودجه دولت به 50,000 PPE کیت مواد غذایی مورد نیاز از 5500 بمبئی خانواده 2000 وعده های غذایی پخته شده به بیمارستان 3 لاخ غذا کیت برای 10000 نفر, مواد غذایی برای 2500 دستمزد روزانه کارگران در دهلی نو و 100 حمله با اسید بازماندگان خود طیف وسیعی از ابتکارات با هدف گسترش در سراسر بسیاری از اقشار جامعه هستند و مورد تحسین قرار گرفته برای چشم انداز است که این بازیگر دارای پشت سر آنها.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>