خرید رپورتاژ

شهید کاپور نیوجرسی تئاتری حقوق به فروش می رسد در قیمت افسانه! – سرگرمی

به روز شده: فوریه 09, 2020, 19:18 IST | Mohar باسو | بمبئی

شاهد کاپور در حال حاضر تبدیل به یکی از مهمترین bankable ستاره در کشور, با آخرین فیلم Jersey همه هند تئاتری حقوق دلربا, فوق العاده, قیمت, حتی در حالی که فیلم هنوز در دست تولید!

Picture Courtesy: Mid-day Archives

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

پس از Kabir سینگ عظیم کسب و کار صنعت تجارت و مخاطبان کاملا به دنبال به جلو به انتشار نسخه بعدی نیوجرسی و در حال حاضر با تمام هند تئاتری حقوق در حال حاضر به فروش آن تنها تایید تقاضای زیادی برای Shahid Kapoor starrer.

نیوجرسی تولید کننده Aman گیل می گوید: “ما همیشه می دانستم که شهید شد یک نقد شدنی در بانک ستاره و نیوجرسی یک فیلم فوق العاده اما به همه هند تئاتری حقوق خریداری شده در یک قیمت فوق العاده توسط یک توزیع کننده در چنین مرحله اولیه تولید تنها مورد تأئید ما باور”

هند همه تئاتری حقوق شده اند به دست آورد مشهور بمبئی توزیع کننده Rakesh Sippy که در گذشته توزیع شده است بسیاری از فیلم های پرفروش.

می گوید: Rakesh “من دیده ام شهيد از قدرت به قدرت رشد در طول سال و پس از تماشای اصل فیلم تلوگو نیوجرسی, آن را تنها بر باور من این است که او به طور کامل درک نبض مخاطب. من افتخار می کنم به همراه, به عنوان, همه, هند, توزیع Jersey.”

در حال حاضر این تنها باعث می شود ما که خیلی بیشتر هیجان زده به تماشای نیوجرسی است که با کارگردانی Gowtam Tinnanuri و ارائه شده توسط Allu آراویند و تولید شده توسط Aman گیل و Dil Raju. این فیلم قرار است برای انتشار در تاریخ 28 اوت سال 2020 است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de