شهید کاپور یک سلفی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و آن را شرح داد، “گرفتن سهم من از ویتامین D برای روز.”

Shahid Kapoor

شهید کاپور

شهید کاپور نگاه جدیدش را به رخ کشید که سال ها از سن ش خارج شده است. او فازی صورتش را تراشیده و ترش هایش را رشد داده است.

او یک سلفی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و آن را شرح داد، “گرفتن سهم من از ویتامین D برای روز.” طراح رقص بوسکو مارتیس پاسخ داد: «پرنیان پسر کالج». ساشا در ماه فوريه 40 سال ساعت ميشه

چند تن از دوستان و طرفداران صنعت شهید کاپور در مورد این عکس اظهار نظر کردند. همکار بازیگر جرسی Mrunal Thakur نوشت: “جرسی آماده” در حالی که بوسکو مارتیس به درستی گفت: “پرنیان پسر کالج”، و روهیت روی گفت: “قاتل نگاه برادر! بهترین در عین حال.”

شهید کاپور در حال حاضر برای فیلم بعدی اش جرسی که بازسازی هندی یک فیلم ضربه تلوگو است، آماده می شود. ظاهرا ً این تیم به رهبری کارگردان گوتام تینانوری تا سپتامبر به چاندیگار خواهد رفت تا شوت درام ورزشی را بپیچد. “حدود 15 روز کار در انتظار است. با این حال ، قبل از او بازگشت به صورت دوربین ، شهید باید به مسواک زدن بر روی مهارت های کریکت خود را به عنوان صحنه های ورزشی بسیار مهم خواهد شد در این برنامه شات. این بازیگر به احتمال زیاد هفته آینده آموزش را آغاز خواهد کرد.» یک منبع را تا اواسط روز فاش کرد.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار