شهید افریدی: Stand by آنچه من گفتم در سال 2016 در مورد عشق من از هند

شهید افریدی: Stand by آنچه من گفتم در سال 2016 در مورد عشق من از هند – ورزشی

به روز شده: Jul 05, 2020, 13:15 IST | سرپرستان | لاهور

افریدی شد کاپیتان از طرف پاکستان که به هند برای سال 2016 T20 جام جهانی

Shahid Afridi

شهید افریدی

سابق پاکستان کاپیتان شهید افریدی گفت که او همیشه لذت بردم از بازی در مقابل هند و که او هنوز هم می ایستد آنچه او گفت: در سال 2016 در مورد دریافت بیشتر دوست دارم در هند از او در پاکستان است.

“من همیشه لذت بردم از هند است. ما آنها را مورد ضرب و شتم بسیار جامع کاملا چند بار. به اعتقاد من ما مورد ضرب و شتم آنها را به طوری که آنها استفاده می شود به درخواست ما برای بخشش بعد از بازی گفت:” در Cric بازیگران در یوتیوب نشان می دهد.

افریدی شد کاپیتان از طرف پاکستان که به هند برای سال 2016 T20 جام جهانی. او گفت: پس از آن که تیم رو بیشتر دوست دارم و سپس از آنها احتمالا تا به حال حتی در پاکستان است.

نظر اخیر خود در کشمیر و خود را در جنگ از کلمات با سابق هند رودخانه Gautam Gambhir منجر به مهم ی کشور از رابطه بین او و طرفداران اما افریدی گفت که او می ایستد و از آنچه او گفت ،

“من ایستاده آنچه به من گفت: در سال 2016 که من کردم بیشتر دوست دارم در هند بیش از هر کشور دیگر. در آن زمان من تا به حال رفته وجود دارد به عنوان یک کاپیتان و از این رو به عنوان یک سفیر پاکستان” او گفت:.

“خیلی لذت بردم از بازی در برابر هند و استرالیا شما باید بیشتر فشار است. آنها خوب تیم های بزرگ تیم است. رفتن و انجام در شرایط چیز بزرگ.”

افریدی همچنین گفت که 141 که او به ثمر رساند در سال 1999 چنای آزمون های مورد علاقه خود را بد گویی کردن. “من به یاد ماندنی ترین نوبت بود 141 در برابر هند که بیش از حد در هند. من که قرار بود در آن سفر بودند نه من. وسیم بهایی (رسول اکرم (ص) و رئیس انتخاب آن زمان از من حمایت زیادی است. آن را بسیار دشوار تور و زمین باز یافته بود بسیار مهم است” افریدی گفت.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de