Shah Rukh Khan بعدی سری وب به عنوان یک تولید کننده Betaal برای انتشار در 24 مه سال 2020

Shah Rukh Khan بعدی سری وب به عنوان یک تولید کننده Betaal برای انتشار در 24 مه سال 2020 – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 05, 2020, 14:27 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Netflix هند به اشتراک گذاشته شده کلیپ در آن Instagram حساب و نوشت: “نگاه آنها به لحاظ روانی امیدوار بشم! تقریبا به لحاظ روانی امیدوار بشم به عنوان ما هستند. #Betaal به زودی!”

A still from Betaal. Picture/Netflix India's Instagram account

هنوز هم از Betaal. عکس/Netflix هند Instagram account

اگر شما تعجب آنچه که برای تماشای بعدی در حالی که بی حوصله بودن در طول مستند 3.0 اخم نکنید ما رو تنها چیزی که برای شما. Shah Rukh Khan است تمام بشود تا به حال خود را در کنار سری وب به عنوان یک تولید کننده در Netflix بکشد هند است. نشان می دهد که با عنوان Betaal و تیزر در Instagram است که ما به سرخی!

OTT پلت فرم مشترک یک کلیپ در آن Instagram حساب و نوشت: “نگاه آنها به لحاظ روانی امیدوار بشم! تقریبا به لحاظ روانی امیدوار بشم به عنوان ما هستند. #Betaal به زودی!”

Betaal بین المللی همکاری بین Netflix, Red Chillies entertainment, Blum خانه (سازندگان از فعالیت های ماوراء الطبیعه موذی) و SK جهانی (پشت دیوانه غنی آسیایی و دهلی جرم و جنایت).

Betaal ترسناک-هیجان انگیز نوشته شده و شرکت به کارگردانی پاتریک گراهام که قبلا کارگردانی سادیست بازیگران Radhika Apte و همچنین co-نوشته لیلا بازیگران Huma Qureshi. هر دو نشان می دهد به طور گسترده ای پذیرفته شده توسط مخاطبان است.

Betaal شات شده است به طور گسترده در هندوستان به ویژه در بمبئی لوناوالا و Khandala. سری که حول محور هندی سنتی و فرهنگ عامه و قطعا برجسته از نظر ترسناک محتوا با برخی از باور نکردنی VFX و پروتز کار می کنند.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de