Shah Rukh Khan در عرفان خان: من دوست الهام و بزرگترین بازیگر زمان ما

Shah Rukh Khan در عرفان خان: من دوست الهام و بزرگترین بازیگر زمان ما – سرگرمی

به روز شده: Apr 29, 2020, 16:28 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Shah Rukh Khan گذراند قلبی و عاطفی توجه داشته باشید در مورد Irrfan Khan, مرگ, مشترک یک عکس با او و به نام او یک دوست و الهام و بزرگترین بازیگر از زمان خود را!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Shah Rukh Khan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Shah Rukh Khan

زندگی می تواند بسیار غیر قابل پیش بینی ترین و آسیب زا و پاره مثال که به ذهن می آید این است که از Irrfan Khan, یک بازیگر است که ترک بیش از حد به زودی. درد و رنج از اعصاب و غدد تومور برای دو سال گذشته این بازیگر مبارز بود. او اعتراف کرد به Kokilaben بیمارستان برای عفونت روده بزرگ و گذشته خود را امروز صبح. او 53!

Irrfan Khan, مرگ اتحاد چپ یک جای خالی در صنعت فیلم هندی که بعید است در سال های آینده. هیچ کس مانند او آنچه ما تماس بگیرید بی نظیر هنرمند. تقریبا همه از برادری اتحاد سوگواری از دست دادن خود را. اما راه Shah Rukh Khan ابراز افکار خود را یکی می تواند به راحتی پاره کردن.

او به یک عکس با بازیگر و نوشت: – “من دوست…الهام و بزرگترین بازیگر از زمان ما است. خدا شما را برکت دهد روح عرفان داداش…از آنجا که گرامی داشتن این واقعیت است که شما بخشی از زندگی ما…”

یک نگاه حق در اینجا:

Shah Rukh Khan و عرفان خان کار می کرد با هم در Priyadarshan 2009 کمدی Billu که سابق را تولید. این غم ما نمی تواند بیشتر از دو در celluloid, اما آنها ملاقات اغلب پیوند می خورند و واقعا خوب است. با بازیگر مرگ, زندگی غیر قابل پیش بینی بودن تایید شده است دوباره!

بالیوود مشهور که با او کار می کرد و یا حتی کسانی که طرفداران هنر و صنعت خود را پرداخت ادای احترام و تسلیت به میراث او و به طور کلی فرد است که او بود. یکی از اولین کسانی هستند که به انجام آن بود که خود را طراح جنایی co-بازیگر آمیتا باچان. حضور او همیشه احساس می شود در اطراف ما و در تمام فیلم هندی های صنعت!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


 • 1/17

  Maqbool (2003): برای اولین بار در Vishal Bhardwaj را شکسپیر سه گانه, ‘Maqbool’ هند اقتباس از بازی “مکبث” که در آن عرفان نقش عنوانی نقش به کمال است. رسما اولین فیلم بالیوود در یک نقش یک فرصت گذشت توسط Akshay Kumar, Irrfan عملکرد به دست آورد بررسی بیحوصلگی حرف زدن.

 • 2/17

  Haasil (2003): منتقدان ستایش تجسم خود را از یک عجول و بی پروا و بی باک goon در ‘Haasil’. عملکرد خود را به دست آورده او را از فیلم فیر جایزه بهترین تبه.

 • 3/17

  زندگی در یک… مترو (2007): در سال 2007 او به نظر می رسد در جعبه دفتر آمار ‘زندگی در یک… مترو’ که برای او یک جایزه فیلم فیر بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جایزه. شیمی خود را با Konkana Sensharma در این فیلم بسیار مورد صحبت کردیم و قدردانی است.

 • 4/17

  این اسم (2007): Irrfan زحمت پا به کفش از یک عملی cool-headed بنگالی مرد Ashoke Ganguli و کشیده کردن ما لهجه بیش از حد. شیمی بین عرفان و ممنوع شد ظریف قدرتمند و جذاب است.

 • 5/17

  Billu (2009): موثر ترین داستان آنهایی که روایت به سادگی. این همان چیزی است که باعث می شود عرفان را عنوانی ایفای نقش در فیلم “Billu’ بنابراین قلب گرم شدن کره زمین. او با ارائه یک عملکرد است که می آفریند نوار برای خود و باعث می شود ما خنده و گریه فقط به زحمت.

 • 6/17

  یه Saali Zindagi (2011): جرم و جنایت-هیجان انگیز گستراند به عنوان یک روایت توسط عرفان یک گانگستر که با این نسخهها کار برای سایه Saurabh Shukla اما از دست می دهد و قلب خود را به Chitrangda. او emoted کمتر با کلمات خود را و بیشتر با چشم چپ و مخاطبان مایل بیشتر از ظریف خود را اجرای می شود.

 • 7/17

  Paan Singh Tomar (2012): مورد ستایش قرار داد به عنوان عرفان بهترین عملکرد تا به امروز او موفق به دریافت چندین جایزه و نامزدی برای تجسم خود را از زندگی واقعی Rajput دونده Paan Singh Tomar از جمله ملی فیلم جایزه بهترین بازیگر مرد و منتقدین فیلم فیر جایزه بهترین بازیگر مرد.

 • 8/17

  Life of Pi (2012): به عنوان مسن تر خود از Pi Patel, یک پسر که جان سالم به در بودن در دریا از دست داده و با یک ببر بنگال, Irrfan نقش درگیر روایت خارق العاده داستان به یک نویسنده است. عرفان ستایش شد خود را ساده تجسم این شخصیت پیچیده; عملکرد متعادل جزئیات از حقیقت و داستان هست.

 • 9/17

  The Lunchbox (2013): Sajjan (عرفان) و Ila (Nimrat) ملاقات نکرده اما با کمک یک پیچ و تاب و از سرنوشت. آنها شروع به ارسال هر یک از دیگر یادداشت های شخصی و به زودی این در ابتدا مهار و بعد صمیمی یادداشت تبدیل شدن به برجسته از تنهایی خود وجود است. عرفان به عنوان یک مرد که سخت خود را به دلیل شرایط ناگوار است درخشان و جذاب.

 • 10/17

  حیدر (2014): Irrfan کوچک اما قدرتمند cameo به عنوان Roohdaar (مرد با روح) که می آید به عنوان یک torchbearer برای حیدر. عملکرد خود را همراه با بقیه فیلم بازیگران شده است به طور گسترده ای مورد ستایش.

 • 11/17

  داستان (2014): Irrfan پخش قهوه مایل به زرد سینگ سیک که از دست می دهد همه چیز را در پارتیشن از هند در سال 1947 و مجبور به ترک میهن خود. او آرزوهای خود را برای یک وارث مرد. زمانی که او دختر چهارم (Tillotama Shome) متولد شده است او تصمیم می گیرد به منظور بالا بردن او به عنوان یک پسر به حدی است که او خود به. عرفان و Tillotama را به دست آورد critical acclaim برای عملکرد خود را و فیلم زمان بوده است و در چندین جشنواره بین المللی فیلم.

 • 12/17

  Talvar (2015): با Talvar’, Meghna گلزار با یک شیرجه رفتن به گفتن سه نظریه در اطراف 2008 قتل 14 ساله Aarushi Talwar و خانواده او را بنده های داخلی Hemraj روی صفحه نمایش بزرگ. عرفان نقش مرکزی گروه تحقیق افسر Ashwin کومار که متقاعد شده است که پدر و مادر بی گناه هستند و دو مظنون بندگان به قاتلان. عرفان آماده برای یک ماه برای رسیدن به پوست و شخصیت او ارائه می شود فوق العاده با اعتماد به نفس عملکرد.

 • 13/17

  Madaari (2016): ‘Madaari’ علاوه بر این دیگر به آن دسته از فیلمهایی است که به انسان معمولی قدرت برای سرنگونی سیاست گذاران و shakers از جامعه است. پیام: شما به تنهایی می تواند همه چیز اتفاق می افتد اگر شما همه چیز را در گشاد گشاد راه رفتن خود را. حتی اگر این فیلم موفق در دفتر جعبه عرفان انباشته میاد برای عملکرد خود را. عکس/YouTube

 • 14/17

  Hindi متوسط (2017): عرفان و بازیگر زن پاکستانی صبا Qarim ستاره دار در این کمدی-درام افشای جامعه غیرواقعی وسواس با زبان فصاحت و بلاغت و مهارت.

 • 15/17

  فولادوند فولادوند Singlle (2017): Irrfan ستاره دار در این تکه از زندگی داستان عشق بین دو نقطه مقابل مردم است. عرفان romanced دختر خوشگل جنوب Parvathy در این فیلم است و آن را نه تنها باز به خانه های بسته بندی, اما همچنین تحسین.

 • 16/17

  Karwaan (2018): بر اساس سه نامتجانس افراد — یک جوان هزاره دختر (Mithila Palkar); تک urbane مرد دست و پنجه نرم کردن با معمول فراز از regimented شرکت زندگی (Dulquer Salmaan); و یک محافظه کار مسلمان با Lucknowi/حیدرآباد/Bhopali صدای تودماغی/کوله پشتی (عرفان) — رفتن به یک سفر جاده ای است که تهدید به تغییر جهان خود را. عرفان ارائه شده همه سرگرم کننده در این فیلم هر چند این فیلم کار نمی کند در دفتر جعبه را.

 • 17/17

  Angrezi متوسط (2020): آخرین فیلم کمدی-درام Angrezi متوسط که آمار تئاتر در 13 مارس سال 2020 است. اما این فیلم تا به حال یک اجرا با توجه به کروناویروس بحران که مجبور تعطیلی کامل سینما سالن. فیلم عاقبت به 2017 ضربه فیلم هندی متوسط که ستاره دار عرفان خان و صبا قمر در نقش سرب است. این فیلم همچنین ویژگی های کارینا کاپور خان, Radhika Madan و دیپاک Dobriyal در نقش محوری.

ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im