Shafali Verma نمی تواند قطار در ورزشگاه با توجه به مستند اما او را با محبت خالص تمرین

Shafali Verma نمی تواند قطار در ورزشگاه با توجه به مستند اما او را با محبت خالص تمرین – ورزش

به روز شده: May 24, 2020, 08:14 IST | Harit N Joshi | بمبئی

هند نوجوان کریکت ستاره Shafali Verma نمی تواند قطار در ورزشگاه با توجه به مستند در Rohtak, Haryana, اما او پنبه حلاجی شده در شبکه تنهایی و دوست داشتن آن

Shafali Verma en route her 46 during a T20 World Cup league match v NZ at Melbourne last month. Pic/PTI

Shafali Verma مسیر او 46 طول T20 جام جهانی لیگ بازی v NZ در آذر ماه گذشته. عکس/PTI

از تبدیل شدن هند جوانترین T20I پاریس در 15 به جهان جوانترین برای بازی در فینال جام جهانی [v استرالیا] در 16 و همچنین برگزاری جهان شماره 1 رتبه بندی برای یک دوره کوتاه در طول T20 جام جهانی Shafali Verma حرفه مسیر تنها رفته از قدرت به قدرت است.

این روتک خانم ساخته شده سر به نوبه خود با او وحشیانه عکس در طول اخیرا به این نتیجه رسیدند T20 جام جهانی, جایی که او به ثمر رساند 163 اجرا می شود در پنج بازی به پایان رسید تا به عنوان بالاترین پنجم اجرا گیرنده در این مسابقات است.

Coronavirus همه گیر است او را مجبور به ماندن در خانه اما او دروغ نمی کم. “من برای یک صبح زود اجرا شود و من در انجام یک بیت از تناسب اندام [مرتبط با من پا آسیب] در خانه. من خفاش به صورت یک بیت در شبکه زمانی که هیچ کس وجود دارد. من بدنسازی معمول شده است و آمار به دلیل مستند” Shafali گفت: اواسط روز از اقامت خود در هاریانا.

مجبور به شکستن نیز با توجه به Shafali برخی از “وقت اضافی” برای آماده شدن برای کلاس X امتحانات هیئت مدیره که به تعویق افتاد و با توجه به همه گیر.

Shafali بود نان ملت در هند مبارزات انتخاباتی جام جهانی. توانایی خود را برای ضربه زدن به توپ سخت ساخته شده همه نشستن و گرفتن اخطار. در این مسابقات او ساخته شده یک نام خانگی در کشور است. “من می دانستم که آن زمان آمده بود برای نشان دادن کار سخت است که من خودم در گذشته هفت به هشت سال از زمانی که من شروع به بازی کریکت. به انجام در جام جهانی است که همیشه یک رویا است. پدر من [Sanjeev] همیشه می گفت که اگر من انجام شده در یک جام جهانی تمام دنیا را من می دانم. من خوشحالم برای انجام برای تیم من. من نا امید که ما نمی تواند برنده این عنوان است. “من آموخته زیادی از این مسابقات است. من درک بالا و پایین فقط در یک دوره از مسابقات است. این من بزرگترین یادگیری,” او گفت: تأمل در عملکرد خود را.

با تجربه مورد داشتن یک فقیر به اجرا در T20 جام جهانی در فرم Shafali شد کلید از پنبه حلاجی شده.

“آزادی” ارائه شده به بازی های بازی توسط مربی WV رامان و “حمایت از کاپیتان Harmanpreet Kaur ثابت به تعریف عوامل در Shafali موفقیت.

“من نمی گرفتن هر گونه فشار. این است که من شده اند به ثمر رساند بزرگ اجرا می شود در هر زمان. من نیز بر نمرات پایین بسیاری از بار. من به خدا اعتقاد دارند. هر آنچه که خداوند تصمیم گرفته است برای من این اتفاق خواهد افتاد بدون توجه به آنچه. من فقط کار سخت و به من 100 درصد هر بار که من وارد میشه. این شده است هرگز به طرز فکر من به کم کردن سرعت من اگر نوبت من نزدیک به نیم قرن و یا صد. من سعی می کنم برای حفظ همان شتاب زیرا تیم من برای اولین بار می آیند,” او گفت:.

تنها زمان Shafali موفق به بر شد در فینال در حالی که تعقیب استرالیا 184-4. او گرفتار شد پشت به صورت دو به عنوان هند خورده تا 99 در مقابل یک بسته بندی شده زمین ملبورن کریکت.

“من اشتباه میکنه. من می خواستم به حمله به مخالفان از توپ یکی چرا که این تنها راه ما می تواند برنده. در حالی که من گریه هر کس به من گفت که این فقط شروع سفر من. آنها به من یادآوری آن است که پایان جهان است. آن را فقط یک بازی بد” او به یاد می آورد.

آن نیاز به استعداد خاصی را به جهان بهترین پرتاب کنندگان به پاک کننده ها بر یک پایه منسجم در 16. Shafali ارائه بینش در ذهنی خود را: “من فقط به حال حدود 10 روز برای آماده سازی برای جام جهانی است. من شده اند رو U-19 U-23 و Ranji جایزه پرتاب کنندگان در شبکه برای چند سال گذشته. که به من خیلی کمک کرد. هدف من این است که حمله اصلی bowlers چرا که اگر من موفق به انجام آن می تواند بر همه bowlers,” او گفت:.

Shafali را تهاجمی شروع می شود خاطر نشان کرد بسیاری از مواد منفجره هندی, درب بازکن, Ganesh raina vijay. اما Shafali بت همواره Sachin Tendulkar. “من باید حرف اول خود را ‘ST’ نوشته شده در دنده من—بت من, دستکش, کلاه, پد. من فقط دیوانه در مورد او گفت:” Shafali که افسانه در استرالیا جایی که او برای یک اخیر خیریه مطابقت.

او در جام جهانی موفقیت رو تایید معامله با یک شرکت نوشیدنی. در حال حاضر Shafali را به پایان رسید تا حضور بسیاری از felicitation توابع در ورود از پایین تحت, اما شیوع کروناویروس در امان او را از توجه اضافی.

مربی رامان گفت: اواسط روز در مصاحبه اخیر خود که Shafali باید مجاز به تمرکز بر روی کریکت و پنبه حلاجی شده سوپراستار است با اعتماد به نفس از دست زدن به فشار انتظارات. “من فکر نمی کنم بیش از حد. من آمده ام تا راه سخت است. هر چه من زمانی است که به دلیل ارجمند” او امضا کردن.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>