شبانه Azmi شاخه مجازی در پروژه های بین المللی در میان همه گیر

شبانه Azmi شاخه مجازی در پروژه های بین المللی در میان همه گیر – سرگرمی

به روز شده: مارس 19, 2020, 14:15 IST | شاهین Parkar | بمبئی

بازیگران برجسته از سراسر جهان در حال تصویب قطعات. آنها در حال تیراندازی برای آن از محدوده خانه خود را

Shabana Azmi

شبانه Azmi

شبانه Azmi می پیوندد ستاره های بین المللی در جشن ایتالیایی نویسنده Erri de Luca جدید پروژه Decameron 2020 که در آن یک گروه را انتخاب کنید از نویسندگان از کشورهای مختلف دعوت شده به قلم 1,000-کلمه طولانی داستان در مورد در سراسر جهان COVID-19 بحران است. بازیگران برجسته از سراسر جهان در حال تصویب قطعات. آنها در حال تیراندازی برای آن از محدوده خانه خود را.

تونی برنده جایزه کارگردان Michael Mayer در حال کار با Erri و Erri شریک و مدیر پائولا Bisson, به منظور به نوبه خود داستان دراماتیک به قرائت.

می گوید Bisson “در طول این غم آب و هوا در جهان است, زندگی در, همراه با Erri د لوکا و مایکل مایر ما احساس ضرورت به انجام کاری مثبت است. با الهام از جیووانی بوکاچیو را 14 قرن کلاسیک The Decameron ما آمد تا با Decameron سال 2020 است. ما در حال اتصال سرایان از سراسر جهان – نویسندگان, روزنامه نگاران, شاعران و بازیگران نوشتن و انجام داستان تشکیل شده توسط جمعی ما انزوا.”

می افزاید: Barney “در این راه ما برای ساخت یک پل در سراسر جهان گرد هم آوردن صداهای متنوع و ایده های خود را به اشتراک بگذارید و مهربان چشم انداز از این جمعی از تجربه انسانی است. ما مفتخر است که بازیگر شبانه Azmi به روایت یک داستان توسط پروفسور Tabish خیر از دانشگاه آرهوس, دانمارک به نام رودخانه بدون بازگشت.” Azmi شات برای آن در آی فون خود را در خانه او بود. این بازیگر کهنه می گوید: “این یک ویروس نیست اما بحران انسانی بحران است.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im