شبانه Azmi بازدید در trolls, سوال, شوهر, Javed Akhtar ریچارد داوکینز جایزه

شبانه Azmi بازدید در trolls, سوال, شوهر, Javed Akhtar ریچارد داوکینز جایزه – سرگرمی

به روز شده: Jun 10, سال 2020, 11:13 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پست ادعا کرد که مستقر در لندن گروهی از خردگرایان پیشنهاد کرده بود اختر نام. در حال حاضر آنها هل دادن مقامات نگران به سبب افتخار او برای جلوگیری از خجالت.

Shabana Azmi and Javed Akhtar

شبانه Azmi و Javed Akhtar

شبانه Azmi ناودان پیش فرض سوال, شوهر, Javed Akhtar ریچارد داوکینز جایزه بعد از انجام دور است که نویسنده-ترانه سرا بود و اشتباه یک ایمیل به معرفی نام خود را به صورت واقعی به افتخار. Azmi نوشت: “این آشکارا نادرست است. ما یک ایمیل از ریچارد داوکینز ارائه جایزه و همچنین از رابین Blumner که ریاست مرکز تحقیق ایالات متحده آمریکا است. من احساس می کنم غمگین برای این احساساتی دیوهایی که اهمیتی نمی دهند که آنها را ایستاده در معرض چنین مضحک ادعا می کنند.”

پست ادعا کرد که مستقر در لندن گروهی از خردگرایان پیشنهاد کرده بود اختر نام. در حال حاضر آنها هل دادن مقامات نگران به سبب افتخار او برای جلوگیری از خجالت. این پست هم تعجب که چرا هیچ اعلام رسمی از اختر را افتخار ساخته شده بود.

در همین حال ریچارد داوکینز تایید در رسانه های اجتماعی که Javed Akhtar حال صعود جایزه. مشهور جهان به زبان انگلیسی زیست شناس تکاملی پرسیدم Javed Akhtar است که در سال 2020 ریچارد داوکینز برنده جایزه و من نمی تواند بیشتر راضی است.”

“مرکز تحقیق که در هیئت مدیره من نشسته تعیین شده او را در این سال دریافت کننده خود را شجاع عمومی غرفه به نمایندگی از بیخدایی عقلانیت و اندیشه و” tweet بیشتر بخوانید.

Richard Dawkins Tweet

افسانه ای شاعر که تبدیل به اولین هندی برنده جایزه است که اعطا با آن برای خود “تفکر انتقادی برگزاری دگم مذهبی تا حد موشکافی و پیشرفت پیشرفت بشر و انسان ارزش است.”

اختر که نوشته است فیلمنامه برای یاد فیلم هایی مانند “Deewar, Zanjeer’ و ‘Sholay’ همراه با سلیم خان قبلا اعطا شده است Padma شری (1999), Padma بوشان (2007). کهنه ترانه سرا و فیلمنامه نیز پنج جایزه ملی برای بهترین ترانه سرا به نام او و حتی Sahitya Akademi جایزه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


 • 1/19

  جاوید اختر را 75 شد و یک grand امر با که که از بالیوود در حضور در محل اقامت خود در Juhu, Mumbai. به نظر می رسد از آن حزب بود یکپارچهسازی با سیستمعامل با مضمون. همه لباس پوشیدن و در لباس یکپارچهسازی با سیستمعامل. تولد پسر بود لباس پوشیدن در 70s سبک قرمز و سفید نقطه رقص لهستانی پولکا پیراهن و شلوار سفید. همه تصاویر/Yogen شاه

 • 2/19

  کهنه بازیگر شبانه Azmi که به میزبانی حزب لباس شد در تطبیق با لباس, شوهر, Javed Akhtar برای جشن تولد.

 • 3/19

  Aamir Khan, که, اصلاح کرده, خود, صورت, ریش ریش شدن, حضور, Javed Akhtar را 75 جشن تولد در Juhu اقامت.

 • 4/19

  Urmila Matondkar آبی و تاب طراحی بدن-بغل کردن لباس به او وارد شده برای Javed Akhtar را 75 جشن تولد در محل اقامت خود در Juhu.

 • 5/19

  فیلمساز بونی کاپور, همچنین صورت, Javed Akhtar جشن تولد در Juhu اقامت. به نظر می رسد مانند بونی برنده جایزه شد بیش از خوشحال به آن را نشان دهد به paparazzi.

 • 6/19

  Farhan Akhtar و Shibani Dandekar شد تا لباس پوشیدن و به عنوان آمیتا باچان و Zeenat Aman از همین (1978) برای Javed Akhtar جشن تولد.

 • 7/19

  Tabu sported, سیاه و سفید لباس به او وارد شده برای Javed Akhtar جشن تولد در محل اقامت خود در Juhu.

 • 8/19

  آنیل کاپور نیز رفت یکپارچهسازی با سیستمعامل در یک طراح پیراهن و تطبیق شلوار نیز وارد Javed Akhtar را 75 جشن تولد.

 • 9/19

  آنیل کاپور در آمد با همسر سونیتا کاپور برای Javed Akhtar جشن تولد.

 • 10/19

  Swara Bhasker همچنین در سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل برای Javed Akhtar جشن تولد در Juhu اقامت.

 • 11/19

  فیلمساز Vipul شاه و همسر Shefali شاه نیز حضور داشتند ، Shefali را به او در زمان Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک سری از Insta داستان و نوشت: “بسیار تولدت مبارک جاوید سحاب. یکی از باهوش ترین فکری عمیق شاعرانه عمیق مردم با شریر ترین حس شوخ طبعی من می دانم. شما واقعا JADU. احساس افتخار و ممتاز است که شما یک بخشی از زندگی ما است. فقط اطلاعات شما به جشن تولد تم بالیوود پادشاه و ملکه است. هیچ جایزه برای حدس زدن که برنده دست پایین. [sic]”

 • 12/19

  علی فضل و دختر Richa Chadha شد, مهمانی, امید به عنوان آنها با حضور جاوید اختر تولد, پست, آمازون, آبی, فرش رویداد.

 • 13/19

  Divya Dutta بود و همه لبخند به او وارد در sharara کت و شلوار برای Javed Akhtar جشن تولد در Juhu صفحه اصلی.

 • 14/19

  بابا Azmi با همسر, Tanvi Azmi و بچه ها می رسند برای Javed Akhtar جشن تولد در Juhu اقامت.

 • 15/19

  فرح خان می رسد برای Javed Akhtar را 75 جشن تولد در محل اقامت خود در Juhu.

 • 16/19

  پنیپت مدیر Ashutosh Gowariker و سونیتا نیز تا لباس پوشیدن و به عنوان در هر مورد موضوع را به عنوان آنها وارد برای تولد باش.

 • 17/19

  Ritesh Sidhwani و دالی مطرح برای عکاسان به عنوان آنها وارد برای Javed Akhtar را 75 جشن تولد در محل اقامت خود در Juhu.

 • 18/19

  Satish Kaushik و بیش از حد لباس پوشیدن برای Javed Akhtar را 75 مضمون جشن تولد.

 • 19/19

  طراح Manish Malhotra همچنین با حضور جاوید اختر جشن تولد در Juhu.

ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de