خدمت مخاطبان با ترکیب مناسبی از الگوهای رفتاری: شیطان جهان یک خالق صفحه در حال افزایش است بالا

خدمت مخاطبان با ترکیب مناسبی از الگوهای رفتاری: شیطان جهان یک خالق صفحه در حال افزایش است بالا – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 29 مه سال 2020, 18:45 IST | همکاری محتوا |

ما می دانیم که از یک چنین خالق صفحه به نام جهان شیطان است که در زمان مناسب شیرجه به عمق اقیانوس ها از رسانه های اجتماعی و با خود relatable posts باید برنده قلب میلیون ها نفر از پیروان

ظهور تکنولوژی و علاوه بر این ظهور سیستم عامل رسانه های اجتماعی دیده می شود انفجار بسیاری از کارهای خلاق در جهان آنلاین. به محض این که مردم با درک اهمیت آن & نمایی در آن سطح از این قدرت برای رسیدن به مخاطبان در سراسر جهان بسیاری از سازندگان محتوا آمد در هیئت مدیره برای خدمت به مردم entertainment در سبک خود و ایجاد نام تجاری خود را. به خصوص جوانان و درک این فوق العاده سیستم عامل آنلاین و فرصت های بی پایان آن می تواند در حال حاضر آنها را به طوری که آن را می توانید امروز را حرفه خود را با هوشمندانه اعمال نفوذ این سایت های رسانه های اجتماعی.

ما می دانیم که از یک چنین خالق صفحه به نام “جهان شیطان” که در زمان مناسب شیرجه به عمق اقیانوس ها از رسانه های اجتماعی و با خود relatable posts باید برنده قلب میلیون ها نفر از پیروان در سراسر جهان است که امروز منتظر پست های خود را برای دریافت دوز روزانه خود را از سرگرمی است. امروز جهان شیطان نه تنها یک Instagram صفحه روی نام خود را, اما همچنین یک کانال یوتیوب با تعداد فزاینده ای از پیروان.

حساب “جهان شیطان” در Instagram ایجاد شده در ژانویه 22 در سال 2016 و در طول چهار سال تا به امروز موفق به جلب فن پس از بیش از 8.5 میلیون & هنوز شمارش. بنیانگذار این مطالب شگفت انگیز در صفحه Instagram & یوتیوب است Ankur Raghav. این مرد جوان به نام پشت موفقیت از آنچه که در حال حاضر یک نام تجاری خود به نام “جهان شیطان”. Raghav می گوید که صفحه خود شروع به دست آوردن محبوبیت تنها در سال دوم خود را از راه اندازی در سال 2017.

صفحه شناخته شده است برای ارسال همه چیز است که در روند و باعث ارسال relatable که مردم نه تنها لذت بردن از دیدن آن اما در نهایت آن را با محبت. آنها شناخته شده برای نوشتن مطالب جدید و محتوای منحصر به فرد در هر روز و نه پست و یا dead memes. برای هر چیزی که در رابطه با سرگرمی و یا دادن مخاطبان خود را دوز از خنده در قالب عضو شورای نظارت مدت memes, طعنه آمیز, پست, ویدئوها, و غیره. جهان شیطان aces بازی.

Raghav نیز شناخته شده است برای ارائه یک پلت فرم برای بالا و آمدن هنرمندان به طوری که آنها افزایش در ساخت حرفه ای خود را در دنیای سرگرمی & Bollywood. در یوتیوب شیطان جهانی خانواده است که در حال حاضر 4.15 لاخ مشترکین قوی است. خود کانال تولید فیلم است که به جوانان فرصت به نمایش گذاشتن استعدادهای خود و افزایش اعتماد به نفس خود را. Raghav همچنین دارای یک صفحه دیگر در Instagram به نام “@_epic69” که شناخته شده است برای ارسال بهترین حماسه پست ها در جهان از جمله epic trolls, حماسه, فیلم ها و حماسه memes.

امروز حساب جهان شیطان رسیده است ارتفاع بیشتر حتی با مشاهیر و پس از آن از جمله Kartik Aaryan, Arjun Kapoor; تلویزیون شادمهر مانند Rashami دسای Mahhi Vij جی Bhanushali و همچنین کریکت مانند Prithvi شاو, در میان بسیاری دیگر.

جهان شیطان نیز تا به حال فعال در ترویج مارک های مختلف مانند آمازون نخست Flipkart, Alt, Balaji Hotstar, Infinite, Vigo, Helo برنامه ، آن نیز انجام می شود فیلم تبلیغات برای فیلم هایی مانند خندقها پسر Kabir سینگ Kesari و Chhichhore. صفحه حتی ترویج موسیقی شرکت هایی مانند T-series, Desi music کارخانه و بسیاری از دیگران است.

دوش این خنده دار و در عین حال دمدمی صفحه در رسانه های اجتماعی خود را دسته با برخی از عشق با پیروی از آنها را در Instagram – https://www.instagram.com/naughtyworld_ و یوتیوب – https://www.youtube.com/naughtyworld.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de