سرنا ویلیامز به یاد می آورد ‘وحشتناک’ اولین بوسه: یکی از بدترین تجربیات زندگی من

سرنا ویلیامز به یاد می آورد ‘وحشتناک’ اولین بوسه: یکی از بدترین تجربیات زندگی من – ورزشی

به روز شده: مارس 22, 2020, 07:42 IST | یک خبرنگار | بمبئی

در طول سال های اخیر تعامل با طرفداران در رسانههای اجتماعی یکی از پیروان خود خواسته در مورد اولین بوسه

Serena Williams

سرنا ویلیامز

در حالی که یک بوسه اول ویژه باقی می ماند برای بسیاری از آن بود و نه برای آمریکایی ستاره تنیس سرنا ویلیامز.

در طول سال های اخیر تعامل با طرفداران در رسانههای اجتماعی یکی از پیروان خود خواسته در مورد اولین بوسه. “من نمی تواند پاسخ به این سوال در مورد اولین بوسه من چون شوهر من [الکسیس Ohanian] بود و در اتاق دیگر. اما به عنوان اگر او نمی خواهید برای دیدن این. این واقعا افتضاح, my first kiss,” او پاسخ داد.

“این چیزی بود که من هرگز فراموش نکنید که آن را یکی از بدترین تجربیات زندگی من است. من تقریبا 18 و من گفتم که من نمی خواهم به نوبه خود 18. و پس از آن من بود در اینجا یک مرد و او را از دبیرستان فارغ التحصیل شد و همه این چیزهای دیگر. داستان کوتاه مدت, این مرد مرا بوسید در ایتالیا, وحشی, راست. من خانه زد و به من گفت: من دوست بود که ایتالیایی ‘او مرا بوسید و من از آن متنفر بودم’. من گریه میکرد و من واقعا چشمگیر است. کلمه کلیدی بود و من هنوز هم بسیار چشمگیر بنابراین من هنوز هم واقعا تغییر,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de