سرنا ویلیامز رئیس نوزاد المپیا را دوست دارد جلسات در طول COVID-19 مستند

سرنا ویلیامز رئیس نوزاد المپیا را دوست دارد جلسات در طول COVID-19 مستند – ورزشی

به روز شده: مارس 05, 2020, 08:35 IST | یک خبرنگار |

ما قهرمان تنیس می گوید دختر المپیا با بهره گیری از بخشی از جلسات آنلاین در مستند نشان می دهد او می تواند خوب بازرگان

Serena Williams with daughter Alexis Olympia

سرنا ویلیامز با دختر الکسیس المپیا

آمریکایی تنیس آس سرنا ویلیامز یک کارآفرین موفق با برچسب مد کیف های دستی و جواهرات خطوط به نام او معتقد است دخترش الکسیس المپیا, دو, می تواند رشد خوبی بازرگان است.

سرنا در حال حاضر در مستند با توجه به COVID-19 همه گیر است که مشغول کار کردن از خانه با دختر کوچک در کنار او در سراسر—حتی در جلسات آنلاین.

“من دوست دارم که یک مادر تمام وقت و نداشتن مسئولیت به سفر و بازی. من دوست دارم به صرف زمان زیادی با او اما جالب است. او در هر تماس است که من در هر جلسه. من احساس می کنم او کمی از آن پس او را برای رفتن به یک واقعا خوب بازرگان در زمانی که این است که بیش از همه” 23-زمان گرند اسلم قهرمان گفت: ایالات متحده آمریکا مجله مردم.

سابق جهان شماره 1 ارائه شده برخی از با ارزش والدین توصیه بیش از حد. “شما باید برنامه خود را روز به خوبی و همیشه شامل بچه های خود را. آنها صدای آینده است.

آن را مانند ما زندگی آینده درس تاریخ و نادر است. توصیه من به والدین این است که همیشه خود را به کودکان و نوجوانان در. شما هرگز می دانم آنچه آنها در حال رفتن به انتخاب کنید تا” اضافه شده سرنا, 38.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de