Sensex معاملات 1,000 امتیاز بالاتر پس از Nirmala Sitharaman اعلام کرد بسته برای فقیر

Sensex معاملات 1,000 امتیاز بالاتر پس از Nirmala Sitharaman اعلام کرد بسته به صورت ضعیف – اخبار

به روز شده: Apr 26, 2020, 15:25 IST | PTI | بمبئی

Rs 1.70 لاخ کرور اقتصادی بسته شامل توزیع 5 کیلوگرم گندم یا برنج و یک کیلو ترجیح پالس رایگان از هزینه در هر ماه بیش از سه ماه آینده به فقرا و زنان Jan Dhan حساب

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

عدالت معیار Sensex معامله شد بیش از 1 ، 000 امتیاز بالاتر در جلسه بعد از ظهر روز چهارشنبه پس از وزیر دارایی Nirmala Sitharaman اعلام کرد یک بسته محرک اقتصادی به ارزش تومان 1.70 لاخ کرور به کوسن تاثیر مستند در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

بریده شده در اوایل دستاوردهای 30-به اشتراک گذاری BSE فشارسنج شد تا 1,055.11 امتیاز و یا 3.70 درصد در 29,590.89. آن بسیج بیش از 1500 امتیاز در جلسه صبح. به طور مشابه, NSE بسیار خوب بود 284.20 امتیاز یا 3.42 درصد بالاتر در 8,602.05 در ساعت 1430.

IndusInd بانک بالا بود gainer در Sensex بسته محوری تا 34 درصد توسط بانک محور Bharti Airtel, L&T, Bajaj امور مالی و HDFC. از سوی دیگر Maruti, Reliance Industries NTPC و خورشید داروسازی بودند در میان دول عقبمانده.

در تلاش برای کوسن اقتصادی ضربه از 21-day مستند شامل Covid-19 گیر وزیر دارایی Sitharaman اعلام کرد کشت از اقدامات برای کمک به شهروندان زنده ماندن از بحران.

Rs 1.70 لاخ کرور اقتصادی بسته اجرا خواهد شد با اثر فوری.
این Pradhan Mantri Book Kalyan طرح شامل توزیع 5 کیلوگرم گندم یا برنج و یک کیلو ترجیح پالس رایگان از هزینه در هر ماه بیش از سه ماه آینده به 80 کرور فقیر در سراسر کشور و 500 تومان در هر ماه برای سه ماه آینده به عنوان بسیاری از 20.5 کرور زنان Jan Dhan دارندگان حساب.

دولت را مقابل بار 2,000 تومان پرداخت شده به کشاورزان در هفته اول ماه مارس در زیر موجود PM Kisan Yojana به نفع 8.69 کرور کشاورزان است. وزیر دارایی همچنین گفت: 50 تومان lakh بیمه پوشش داده خواهد شد و به مراقبت های بهداشتی کارگران که در خط مقدم برخورد با این بیماری همه گیر.

روپیه هند قدردانی بیشتر با 84 paise به 75.10 در برابر دلار آمریکا در روز به داخل تجارت پس از اعلام. تعداد COVID-19 نفر از صعود به 649 در هند و مرگ و میر افزایش به 13 با یک مورد مرگ گزارش شده هر یک از گجرات تامیل نادو و Madhya Pradesh, با توجه به وزارت بهداشت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>