شهروند ارشد harrasses زن استخدام برای رحم جایگزین برای دریافت صمیمی با او برگزار

شهروند ارشد harrasses زن استخدام برای رحم جایگزین برای دریافت صمیمی با او برگزار شد – اخبار

منتشر شده: فوریه 22, 2020, 18:13 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | حیدرآباد

پلیس گفت که مرد از زن خواسته به دریافت صمیمی با او بدون رحم جایگزین و نیز ارائه شده به او مقدار اضافی

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

حیدرآباد: 64 سال دستگیر شد در حیدرآباد برای اذیت و آزار یک زن او را به استخدام خود جانشین. به گفته پلیس این زن ادعا کرد که او به طور مداوم درخواست او برای دریافت صمیمی با او و یاد او فرزند هند اکسپرس گزارش شده است.

زن گفت: در شکایت او را که او به ملاقات این مرد شناسایی شده به عنوان Surappa راجو در ماه دسامبر سال گذشته از طریق یک عامل است که می چیند قائم مقام مادران برای زوج است. به عنوان زن خانواده بود رفتن را از طریق مشکلات مالی او موافقت کرد و به تحمل فرزند خود را از طریق رحم جایگزین.

پلیس گفت که راجو که باقی می ماند به تنهایی در حیدرآباد در حالی که همسر او باقی می ماند در محل بومی در آندرا پرادش خواسته او را صمیمی با او بدون رحم جایگزین و نیز ارائه شده به او مقدار اضافی.

تحقیقات افسر گفت: در بیانیه خود که در ابتدا به توافق خرس Raju فرزند برای Rs 4.5 lakhs و مبلغ ماهانه 10 ، 000 تومان برای پوشش هزینه ها تا تحویل. این بیانیه خواندن “در فوریه 11, او خود را در ماشین خود را به Birla Mandir برای نماز خواندن. پس از این او از او خواست به خواب با او و به هنگام تولد به یک کودک بدون رحم جایگزین و گفت: او می تواند یک مقدار اضافی از 50,000 تومان.”

اگر چه او قبلا با اکراه موافقت کرد که به پیشنهاد او نه بگویید شوهرش از ترس. به گفته پلیس او سپس گفت شوهرش مورد در فوریه 17 بعد از آن زن و شوهر شکایت Raju.

پلیس ثبت شده یک مورد در فوریه 18 برابر راجو در بخش 354 یک (مجازات آزار و اذیت جنسی) و 506 (مجازات کیفری برای ارعاب) از جنایی کد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de