ارسال یک پیام قوی در مورد بدن مثبت, Masaba Gupta stuns در آخرین جلد

ارسال یک پیام قوی در مورد بدن مثبت, Masaba Gupta stuns در آخرین جلد – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Jul 02, 2020, 18:33 IST | Mohar باسو | بمبئی

Masaba گوپتا می فرستد در سراسر یک پیام قوی در مورد عشق به خود را به عنوان او در یک نئون سبز, لباس شنای زنانه دوتکه.

Masaba Gupta

Masaba Gupta

مد doyenne Masaba Gupta هرگز به دنبال هنجارهای جامعه است. در واقع او تلاش سخت را در مورد یک تغییر تدریجی. و در حالی که این رئیس زن هرگز shies دور از صحبت کردن ذهن خود او نیز کسی که جشن جوهر واقعی از یک فرد فراتر رفتن از اشکال و اندازه و رنگ. حتی در آخرین جلد مجله با جهان وطنی, Masaba می فرستد در سراسر یک پیام قوی در مورد عشق به خود را به عنوان او در یک نئون سبز, لباس شنای زنانه دوتکه.

در حالی که Masaba موفق به گرفتن توجه خود را خیره کننده و نماد آن است که او بی شرم پرنیان پذیرش خود واقعی خود را که می آید در سراسر کاملا به وضوح بر روی جلد. در موضوع مد طراح صحبت کرده است مورد پذیرش بدن, مثبت, شادی و الهام با وحی در مورد چگونه او متنفر بدن او اعتقاد داشتند که او قادر به دوست داشته شدن توسط یک مرد. خوب, Masaba سفر به کشف خود واقعی او است که قطعا جالب داستان به عنوان خوانده شده در مورد, اما بیشتر از آن را خود قابل توجه و پررنگ آواتار در پوشش است که تمام صحبت.

Masaba شده است الهام بخش بسیاری از آن او در مورد کیفیت صحبت کردن ذهن خود و یا او را به لعنت رویکرد به مخالفان او به نمایندگی از زن آزاد به معنای واقعی. در مقابل حرفه ای, Masaba خواهد ساخت اقدام او اولین بازی با یک نمایش به نام Masaba Masaba در Netflix بکشد.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de