Selma Blair داشتن باور نکردنی در طول زمان خود انزوا

Selma Blair داشتن باور نکردنی در طول زمان خود-انزوا – سرگرمی

انتشار: May 03, 2020, 09:51 IST | سرپرستان |

در یک قسمت از مایلی سایرس سری وب “روشن فکر” این زن 47 ساله بازیگر گفت که اجتماعی فاصله دستورالعمل های تحمیل شده به سرعت گسترش coronavirus تا به حال تاثیر کمی در راه او زندگی می کند زندگی خود را.

Selma Blair/picture courtesy: Selma Blair's Instagram account

Selma Blair/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Selma Blair را Instagram account

بازیگر سلما بلر می گوید: او است که با داشتن یک “باور نکردنی” در طول زمان خود در انزوا به عنوان آن را می دهد یک فرصت به صرف زمان بیشتری را با پسرش.

در یک قسمت از مایلی سایرس سری وب “روشن فکر” این زن 47 ساله بازیگر گفت که اجتماعی فاصله دستورالعمل های تحمیل شده به سرعت گسترش coronavirus تا به حال تاثیر کمی در راه او زندگی می کند زندگی خود را گزارش femalefirst.co.انگلستان.

چرا که او نمی کردن بسیار به علت داشتن مولتيپل اسکلروزيس (MS). او همچنین اشاره کرد که او در حال لذت بردن از وقت خود را با او هشت ساله پسر آرتور.

“من تقریبا در انزوا به مدت دو سال به دلیل مسائل فیزیکی آن را سخت تر برای به دست آوردن سخت تر به صحبت می کنند و همه این چیزها. در حال حاضر هر کس بر این روزانه در مسیر من است. این زمان باور نکردنی برای من چرا که من در خانه هستم و به پسر من خانه و قادر به درک مردم” بلر گفت.

این “Cruel Intentions” ستاره خواست مردم به “بهترین شما می تواند” در طول این زمان از عدم قطعیت.

او گفت: “این لحظه ای است که آنچه که ما را. ما امیدواریم که برای بیشتر. بود اما باز هم واقعا از این فرصت به بهترین شما می تواند به شما کمک کند روز همراه است.”

با وجود وضعیت پزشکی او ساخت و او را بیشتر در معرض خطر بالقوه COVID-19 عوارض بلر فقط خوشحال به زندگی در لحظه.

“من فقط واقعا نگاه در لحظه چون در حال حاضر من یک زن میانسال با یک بیماری علاج ناپذیر و حتی مهم نیست. هر کسی می تواند خدای ناکرده برخورد با یک خودرو در یک بعد از ظهر سه شنبه پس همه ما واقعا انجام آنچه ما می توانیم برای لذت بردن از این و کمک به کودکان یا پدر و مادر یا همسایه,” او گفت:.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im