Self-قرنطینه: Aditya Roy Kapur سهام خود را plan B, اجازه دهید تمیز کردن باغ!

Self-قرنطینه: Aditya Roy Kapur سهام خود را plan B, اجازه دهید تمیز کردن باغ! – سرگرمی

به روز شده: Mar 27, 2020, 08:59 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Aditya Roy Kapur نیز به دنبال در گزینه های برای صرف وقت در طول این مستند بنابراین او در حال حاضر تصمیم گرفته است برای تمیز کردن باغ خود را.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Aditya Roy Kapur

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Aditya Roy Kapur

اگر دو روز پشت همه شما را دیدم کاترینا کایف جارو کف خانه و تمیز کردن آن, صادقانه, Aditya Roy Kapur, نوشته شده یک عکس در Instagram که در آن او می تواند دیده می شود تمیز کردن باغ خود را. او زیر نویس این طرح B. به نظر می رسد خود برنامه کار نمی کند.

و به عنوان به زودی به عنوان او نوشته شده این عکس را در حساب خود آن را به یک نظر از Kalank شرکت ستاره Varun Dhawan که نوشت: – “مارس 18th داداش من امید ul را وزن. مبارزه خود را در روسیه است.” (sic) چه می تواند که چیست ؟

به هر حال یک نگاهی به پست حق در اینجا:

Kapur در نهایت تحویل بسیار مورد نیاز و بسیار سزاوار موفقیت در قالب Mohit Suri را ملنگ و آن را سوری که خود را به او داد دستیابی به موفقیت فیلم در قالب Aashiqui 2 2013. و در حال حاضر این دو است teaming تا برای یکی دیگر از هیجان انگیز با عنوان Ek Villain 2 که همچنین ستاره جان, ابراهیم, Disha Patani و تارا Sutaria.

همه برای آزادی در ژانویه 8, 2021, این می تواند سخت ترین فیلم چهارشنبه سوری. او در حال حاضر صحبت در مورد شخصیت خود را و چگونه هر کس در این فیلم خواهد بود تبه کار. این زمان آن را برای رفتن به یک نبرد بین دو شر. جدای از این Kapur نیز انجام Sadak 2 با Sanjay Dutt, Pooja Bhatt و Alia Bhatt و Ludo با یک گروه از آبیشک باچان Pankaj Tripathi ثانیا Malhotra فاطمه سانا قرائت ترتیل و Rajkummar Rao.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>