سلنا گومز تولید قلب های شکسته گالری به سینما ضربه اوایل ماه جولای

سلنا گومز تولید قلب های شکسته گالری به سینما ضربه اوایل ماه جولای – سرگرمی

به روز شده: Jun 10, سال 2020, 13:15 IST | ANI | واشنگتن

کارگردانی و نوشته شده توسط ناتالی Krinsky این فیلم بد ‘آموزش و پرورش’ بازیگر جرالدین Viswanathan و “غریبه همه چیز’ سری شهرت Dacre مونتگمری در عنوانی نقش

Selena Gomez

سلنا گومز

با تئاتر آماده بازگشایی در سراسر ایالات متحده آمریکا فیلم ” قلب های شکسته, گالری,’ تولید شده توسط سلنا گومز, برنامه ریزی شده برای یک صفحه نمایش بزرگ آزادی در جولای 10. کارگردانی و نوشته شده توسط ناتالی Krinsky این فیلم بد ‘آموزش و پرورش’ بازیگر جرالدین Viswanathan و “غریبه همه چیز’ سری شهرت Dacre مونتگمری در عنوانی نقش.

همچنین این فیلم دارای Utkarsh Ambudkar مالی گوردون Phillipa Soo, Suki Waterhouse, آرتورو کاسترو نفس Nwodim تیلور تپه و Bernadette Peters, بازی قابل توجهی از شخصیت های.

در یک وضعیت رقابتی, Sony Pictures در سراسر جهان خریداری’ مرحله 6 فیلم می گوید آن را در سراسر جهان به دست آورد حقوق به نویسنده و کارگردان ناتالی Krinsky را کارگردان از اولین تولید کننده و سرمایه گذار هیچ اثری کمپینگ. ارتفاع تصاویر توزیع این فیلم در کانادا.

“شنیدن از زن بیشتر نویسندگان و مدیران بسیار مورد نیاز است. ناتالی یک استعداد فوق العاده است و من خوشحال می شود بخشی از اولین فیلم. من درک می کنیم نگرانی های مردم در مورد بازگشت به فعالیت های همه ما را دوست داشت قبل از COVID-19,” the Hollywood Reporter به نقل از سلنا گومز, یک تهیه کننده اجرایی در این فیلم عنوان کرد و گفت.

“من امیدوارم که هر کس می خواهد گوش دادن به دانشمندان توصیه و نظر دیگران بهداشت و ایمنی در حالی که با بهره گیری از فیلم تئاتر تجربه” گومز گفت.

“در حال حاضر بیش از همیشه, قلب های شکسته, گالری طنین انداز خواهد شد با مخاطبان آماده برای احساس خوب moviegoing تجربه این تابستان” سونی Motion Picture گروه رئیس جمهور جاش Greenstein اضافه شده است.

“ما ایمان در یک تئاتر دوباره بجای اول برگشتن و به ما نگاه رو به جلو به وجود حق از دروازه با ما نمایشگاه همکاران “پیش بینی چرا تولید نسل به عنوان — و هنگامی که — ایالت دستورالعمل های ایمنی در حال ملاقات” Greenstein توضیح داد.

آینده عاشقانه-کمدی تلنگر از مرحله 6 فیلم را به عنوان یکی از اولین عناوین جدید از عمده استودیو هالیوود به گشودن در تئاتر از ماه مارس با توجه به coronavirus بحران است.

پیش از این خبرگزاری مستقل تولید/شرکت توزیع — انقلاب استودیو — اعلام کرد که این بازیگر راسل کرو, هیجان انگیز ‘Unhinged’ را دریافت اکران در جولای 1.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de