سلنا گومز در حال مبارزه با اختلال دو قطبی

سلنا گومز در حال مبارزه با اختلال دوقطبی – سرگرمی

انتشار: May 04, 2020, 15:32 IST | سرپرستان | لس آنجلس

سلنا گومز نشان داد که او مبارزه با اختلال دو قطبی و گفت که یادگیری در مورد این اختلال در زمان ترس به دور است.

Selena Gomez

سلنا گومز

سلنا گومز خواننده نشان داده است که او مبارزه با اختلال دو قطبی و گفت که یادگیری در مورد این اختلال در زمان ترس به دور است.

گومز مشترک خبری با او دوست و خواننده مایلی سایرس در طول یک انگشت بر روی بعد را “روشن فکر” Instagram زندگی می کنند نشان می دهد در آوریل 3, گفت که او یاد گرفته در مورد سلامت روان در طول سفر به ماساچوست’ بیمارستان مکلین.

گومز گفت کوروش و بینندگان که اطلاعات بیشتر در او جمع آوری شده در مورد دو قطبی ساده تر از آن بود که برای مقابله با, تشخیص, گزارش aceshowbiz.com.

او گفت: “زمانی که من اطلاعات بیشتر آن را در واقع به من کمک می کند. آن را نمی ترساند مرا پس از من آن را می دانم… زمانی که من در نهایت گفت: آنچه که من می گویند من می خواستم به دانستن همه چیز در مورد آن را و آن را در زمان ترس به دور است.”

“زمانی که من جوانتر بود من می ترسم از رعد و برق و مادر من خریداری من همه این کتاب ها در رعد و برق بود و او مانند “بیشتر به شما آموزش خود را در این بیشتر که شما نمی خواهید به ترس’. آن را کاملا مشغول به کار.

“این چیزی است که کمک می کند تا من هم بزرگ است.”

گومز شده است مبارزه با او مسائل مربوط به سلامت روان سال ها و دنبال کردن درمان در بیمارستان مکلین در سال 2018 زمانی که او در نبرد با افسردگی و اضطراب شد بیش از تحمل. او منعکس و پذیرفته 2019 مکلین جایزه در بیمارستان شام سالانه در سال 2019.

او گفت: در سخنرانی پذیرش خود را: “من فکر می کنم که بهتر است که ما هنگامی که ما حقیقت را بگویید و به این حقیقت من,” او گفت:. “سال گذشته من رنج ذهنی و احساسی و من قادر به ماندن همه که با هم نگه داشته. من قادر به نگه داشتن یک لبخند و یا به نگه داشتن همه چیز طبیعی است.”

“این احساس با من درد و اضطراب من بیش از من شسته همه در یک بار و آن را یکی از ترسناک ترین لحظات زندگی من است.”

گومز گفت: او خیلی آرامش زمانی که او آموخته است که آنچه که قرار بود با او.

“(من) وحشت زده بدیهی است که به دلیل حجاب برداشته شد اما رها که من در نهایت به حال دانش چرا من تا به حال رنج می برد برای سال های بسیاری با افسردگی و اضطراب است. پس از یک سال از مقدار زیادی از کار شدید… من شادتر من سالم هستم و در کنترل احساسات و افکار خود را بیش از من تا کنون بوده است. بنابراین من بسیار خوشحال هستم که در مورد.”

گومز است که در مبارزه با لوپوس گفت که ابزار مورد استفاده در درمان به عنوان او می آموزد به زندگی با مسائل روان در حال کمک به او در مقابله طول خود انزوا در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im