دیدن مرد مسن خواب با اواخر همسر, تصویر, مراقب او می دهد یک هدیه گرانبها!

دیدن مرد مسن خواب با اواخر همسر, تصویر, مراقب او می دهد یک هدیه گرانبها! – اخبار

به روز شده: Apr 22, 2020, 16:55 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

متوجه می شوند که خواب در کنار یک عکس در یک قاب شیشه ای می تواند به او صدمه دیده پرستار آمد تا با یک ایده به او یک هدیه منحصر به فرد

A screengrab from the video posted by Thistleton Lodge on Facebook

یک screengrab از این ویدئو ارسال شده توسط Thistleton تسلیم در Facebook

تصویری از یک مرد مسن پاره کردن پس از دریافت یک هدیه از او مراقب ذوب قلب آنلاین و داستان پشت آن است که بسیار عاطفی. کن Bembow بریتانیا در جنگ جانباز شده است اقامت در سالمندان کمک تسهیلات و یکی از مراقبين وجود دارد متوجه شده است که او را با خواب خود را در اواخر همسر عکس.

به عنوان او متوجه شد که خواب در کنار یک عکس در یک قاب شیشه ای می تواند به او صدمه دیده است ، مراقب کیا Mariah توبین آمد تا با یک ایده به Bembow یک هدیه منحصر به فرد. او استعداد او یک بالش با همسرش عکس چاپ شده بر روی آن. این لحظه گرانبها از Bembow پاره کردن در حالی که از دریافت این هدیه دستگیر شد و به اشتراک گذاشته شده در Facebook است که لمس قلب.

خانه مراقبت که در آن Bembow باقی می ماند به اشتراک گذاشته ویدیو در Facebook صفحه با عنوان با این مضمون که “ما می دانیم که ما ساکنان در حال از دست رفته عزیزان خود را در این زمان, اما اجازه دهید فراموش نکنید کسانی که متاسفانه نیست در اینجا با ما ندارد.” این عنوان بیشتر دقیق چگونه توبین ارائه شده او بالش.

این ویدئو ارسال شده در هفته گذشته به دست آورد بیش از 4 لاخ نمایش در Facebook با بیش از 7000 لایک و به اشتراک گذاشته شده بود بیش از 5,200 بار. کاربران اظهار نظر در این ویدئو ستایش پرستار برای دادن Bembow یک هدیه متفکرانه.

یک کاربر گفت: “چه چیز دوست داشتنی است به انجام, من مطمئن هستم که تعداد زیادی از ساکنان در انزوا قدردانی یکی. چه فوق العاده واکنش او را برکت دهد.” کاربر دیگری گفت: “این یک لحظه زیبا. من نمی تواند به توقف تماشای آن است.” یک کاربر گفت: “کاملا زیبا! بنابراین ملاحظه و بسیار ویژه است. چه فرشته کیا است و فوق العاده برای دیدن پیوند میان او و کن.” یک کاربر گفت: “من گریه تماشای این کاملا زیبا و شگفت انگیز, بانوی جوان, او باید پس از افتخار خودش و به رئیس شما یک الماس کار را برای شما مطلق الماس.”

شما چه فکر میکنید در مورد این ویدیو ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de