با در نظر گرفتن حساب اینستاگرام خود، بالراج سیال بازیگر تلویزیونی در حالی که گره را با خواننده دیپتی تولی گره می زد، تصویری را به عنوان داماد تازه ازدواج کرده به اشتراک گذاشت.

Balraj Syal gets married to singer Deepti Tuli, Picture Courtesy: Official Instagram Account/Balraj Syal

Balraj Syal می شود ازدواج به خواننده Deepti Tuli ، تصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب رسمی اینستاگرام / Balraj Syal

خاترون کیخیلادی ۱۰ شهرت بالراج سیال هم اکنون مردی متاهل است. او گره را در یک مراسم کم کلید با خواننده دیپتی توولی گره خورده است. او به حساب اینستاگرام خود برد و عکسی را به اشتراک گذاشت که هم داماد و هم عروس زرق و برق دار به نظر می رسید.

نگاهی به درست در اینجا:

و صحبت کردن در مورد ملاقاتی که Times of Indiaبا تولی در حالی که با تایمز هند صحبت می کرد اتفاق افتاد ، این چیزی است که بازیگر باید می گفت ، “ما در ژوئیه سال گذشته ، در طول یک شوت در Chandigarh ملاقات کرد. من میزبان یک نمایش بودم، در حالی که او در آن با گروهش اجرا می کرد. من یک میل فوری برای او توسعه دادم، اما حدس می زنم، او مرا زیاد دوست نداشت وگرنه به پیام های متنی من پاسخ می داد.»

او ادامه داد: «بعدها برای عامل ترس به شلیک رفتم: ‘خاترون کیخیلادی’ و مدام به او پیامک می دادم، اما پاسخ مورد نظر دریافت نکردم. در سفر من به ترکیه و یونان بود که شروع به صحبت های طولانی کردیم. من چند بار بعد از اینکه برگشتم با او آشنا شدم، و در روز تولدم در حین فرار در گا پیشنهاد ازدواج با او را دادم.»

سیال که در مورد مراسم کم کلید صحبت می کرد، اظهار داشت: «در طول ماه های اولیه قفل شدن، نمی خواستم عروسی اجتماعی به دلیل نگرانی های ایمنی داشته باشم. سپس من در نظر گرفته ازدواج ثبت شده است ، اما agni ke saamne phere lena zaroori tha. در نهایت پدر و مادرمان از ما خواستند که یک بار پروازها از سر گرفته شد و تاریخ عروسی ما ثابت شد به خانه بیایم. شادي با همه آيين ها اتفاق افتاد.»

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار