دیدن ارسال: Suresh Raina خواسته های مورد علاقه برادر, انسانی, رهبر’ MS Dhoni در 39th تولد

دیدن ارسال: Suresh Raina خواسته های مورد علاقه برادر, انسانی, رهبر’ MS Dhoni در 39th تولد – ورزشی

به روز شده: ژوئیه 07, 2020, 12:54 IST | ANI | دهلی نو

Raina و Dhoni درگیر شده اند در های مختلف مشارکت مردان در رنگ های آبی و این دو نیز نشان دهنده Chennai Super Kings (CSK) در لیگ برتر هند

Pic courtesy/Suresh Raina's Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Suresh Raina را Instagram account

به عنوان ace چوگان-حافظ رودخانه MS Dhoni جشن خود را 39th امروز تولد رودخانه Suresh Raina روز سه شنبه گفت که کاپیتان سابق همواره در زمینه کریکت با ذهن و قلب است.

Raina و Dhoni درگیر شده اند در های مختلف مشارکت مردان در رنگ های آبی و این دو نیز نشان دهنده Chennai Super Kings (CSK) در لیگ برتر است.

“در اینجا مایل تولد بسیار خوشحال به یکی از مورد علاقه من, انسان, خواهر و برادر, خواهر رهبر من همیشه می تواند برای درخواست! مردی که همیشه با او ذهن و قلب است. او کاپیتانی خود درس است نه فقط موفق بوده است به دلیل تصمیمات خود را, اما همچنین به دلیل ایمان خود را در هر عضو از تیم خود را! پس به سلامتی به ویژه ما شماره 7 که برنده شدن به عنوان یک عادت است. با تشکر از شما برای همه الهام بخش @mahi7781 بهایی,” Raina نوشت: در Instagram.

طرفداران CSK حق رای دادن محبوب تماس Dhoni و Raina به عنوان “Thala’ و ‘Chinna Thala’ بود.

در تامیل, ‘Thala’ به معنی رهبر در حالی که ‘Chinna Thala’ به معنی دست راست رهبر.

Dhoni تا کنون بازی 350 ODIs با بالاترین نمره در حال 183 برابر سریلانکا. او همچنین تنها باقی می ماند کاپیتان را به نفع خود تمام ICC غنائم (50-بیش از جام جهانی T20 جام جهانی, و قهرمانان جام).

همچنین به عنوان ‘کاپیتان سرد’, Dhoni شناخته شده است برای آرامش خود و نفیس کاپیتانی خود درس در این زمینه است.

در طول سال ها او به سمان جای خود را به عنوان یکی از بهترین چوگان-پاسداران سراسر جهان است. چابکی خود را پشت کنده شده و هند و بسیاری از پیشرفت های به عنوان رانچی مبتنی بر حلقه-حافظ انجام داده است موفق stumpings در هیچ زمان.

او همچنین شناخته شده برای استعداد خود را از امید بستن برای بررسی و بسیاری از آنها به شوخی گفت: برای تغییر تصمیم-بررسی سیستم’ به نام ‘Dhoni-بررسی سیستم’.

در دسامبر 2014 اعلام کرد که بازنشستگی خود را از آزمون و شانس به امثال داعش می سازد ؟ Saha. Dhoni به نام زمان در آزمون حرفه ای پس از بازی 90 آزمون مدیریت برای نمره 4,876 اجرا می شود به طور متوسط از 38.09.

سپس در سال 2017 او بیش از کاپیتانی خود درس به Virat Kohli در 50 بیش از فرمت. اما جدا حافظ لذت می برد بزرگ رفاقت با دومی و دو دیده شده است و اغلب به تصمیم گیری هم در این زمینه است.

تحت Dhoni رهبری هند نیز موفق به رسیدن به شماره یک رتبه بندی در تست کریکت. او Indian Premier League (IPL) حق رای دادن Chennai Super Kings (CSK) نیز برنده مسابقات سه بار تحت رهبری او.

Dhoni بود که میله میله به بازگشت به زمینه کریکت در مارس 29 در طول IPL بازی افتتاحیه بین CSK و سرخپوستان بمبئی. این مسابقات شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

39 سال بوده است در حال حاضر با بهره گیری از برخی از زمان به دور از بازی. او در آخرین بازی رقابتی کریکت در طول سال 2019 جام جهانی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de