پس از ماه ها صبر، راندیپ هودا در نهایت به سر کار برمی گردد چرا که او یک را در اینستاگرام به اشتراک می گذارد که در آن می توان دوبله را برای فیلم آینده اش، راده: تحت تعقیب ترین بهای شما دید.

Randeep Hooda starts dubbing for his film, Radhe, Picture Courtesy: Official Instagram Account/Randeep Hooda

Randeep Hooda شروع به دوبله برای فیلم خود ، Radhe ، تصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب رسمی اینستاگرام / Randeep هودا

راندیپ هودا یکی از هیجان انگیزترین های اینستاگرام است. او از نگاه اجمالی به دنیای داستانی که در فیلم هایش خلق کرده تا ارائه بینش هایی نسبت به دنیای واقعی اش، همه این کار ها را انجام می دهد. و در حال حاضر، آخرین اینستاگرام او طرفدارانش را هیجان زده خواهد کرد.

این بازیگر در نهایت به سر کار برگشته و به حساب اینستاگرام خود برده تا عکسی را به اشتراک بگذارد که در آن می توان دوبله را برای فیلم آینده اش به نام راده: تحت تعقیب ترین بهای شما دید که سلمان خان، دیشا پاتانی و جکی شروف را نیز ستاره دار می کند. این توسط Prrabhudeva کارگردانی شده است، و میله ای برای انتشار در تاریخ 22 مه به مناسبت عید اما به دلیل همه گیر کروناویروس به تعویق افتاد.

نگاهی به درست در اینجا:

راندیپ هودا و سلمان خان پیش از این در دو فیلم با هم- کیک، سلطان کار کرده اند و این اتفاقاً سومین همکاری آنهاست. در کیک، خان نقش یک دزد به سبک رابینهود و هودا یک افسر پلیس را بازی می کرد. این بار خان از قانون محافظت می کند و هودا نقش آنتاگونیست را بازی می کند.

این بازیگر به خاطر فیلم هایی مانند عروسی موسمی، دی، ریسک، روزی روزگاری در بمبئی، جنت ۲، لگد، سلطان، بزرگراه، اونگلای، بمبئی تاکیز، قهرمان شناخته شده است و به تازگی با کریس همسورث در استخراج دیده شده است.

و صحبت کردن درمورد آزادی راده ، Prrabhudeva به تازگی به بالیوود Hungama گفت ، “ما فقط بخش کوچکی از تیراندازی باقی مانده است. بيشتر از 3-4 روز طول نميکشيم پس از تولید ادامه دارد و ما می توانیم هر زمان که تئاترها باز شوند بیایم.» او که از پس گرفتن تماشاگران صحبت می کرد، گفت: اگر کسی بتواند این کار را انجام دهد، سلمان آقا است.

وی افزود: او امید بعد از ویروس کرونا است. ما منتظر باز شدن تئاترها هستیم تا بتونیم به تماشاگران فرصت بازگشت بدهیم. ما با ديوالي يا کريسمس 2020 مشکلي نداريم . یا با روز جمهوری در سال ۲۰۲۱. هیچ تصمیمی گرفته نشده است.»

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

همچنین خوانده شده: Randeep هودا در عمل جراحی پای او: پدر من وجود دارد در طول عمل; در زمان مراقبت از همه چیز

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار