Mouni روی به حساب اینستاگرام خود را گرفته است و به اشتراک گذاشته یک تصویر زرق و برق دار از خود سرد در استخر است که شما نباید از دست.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Mouni Roy

تصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب رسمی اینستاگرام / Mouni روی

مونی روی هرگز نتواند طرفداران و پیروانش را در رسانه های اجتماعی با ها و تصاویرش بی حس و غافلگیر کند و آخرین آن به راحتی یکی از خیره کننده ترین و سرسام آورترین عکس های اوست. او به حساب اینستاگرام خود برد و عکسی را با بیکینی سیاه به اشتراک گذاشت که در آن می توان او را در استخر سرد دید.

نگاهی به درست در اینجا:

مشاهده این در اینستاگرام

استنشاق… بازدم…

به اشتراک گذاشته شده توسط دوشنبه (@imouniroy) onSep 5, 2020 در 10:24 بعد از ظهر دلار آمریکا

روی در جریان قفل شدن در امارات گیر کرده بود و پس از انتظار زیاد به هند بازگشت. در مصاحبه با ای تاینز به تازگی، این چیزی است که او باید می گفت: «من از اقامتم در اینجا، در شرکت دوستم که با او بزرگ شدم و خانواده اش لذت می برم. با این حال، من مادر و برادرم را که در کوچک بهار (بنگال غربی) هستند، از دست داده ام. من می میرم تا به هند برگردم، اما هنوز تاریخ بازگشت را نهایی نکرده ام.»

این بازیگر همچنین اشاره کرد که چگونه از تمام قوانین پیروی می کرده تا در یک کشور متفاوت در امان باشد. «پدر و مادر دوستم با او می مانند و همچنین، او دو پسر کوچک دارد. من نمی خواهم تا آنجا که به سلامت آنها مربوط می شود هیچ ریسکی بکنم و ماندن در خانه را ترجیح می دهم. من فقط چند بار بیرون رفتم و این هم برای خرید خواربار.»

مونی روی راه هایی برای مشغول نگه داشتن آن در میان دوره قفل شدن پیدا کرده است. مونی بدون کار و هیچ خانواده ای در اطراف، مدام با مادرش که در بنگال غربی زندگی می کند، در ارتباط بوده است. “من یاد می گیرم که از مادرم آشپزی کنم، و از او دستور العمل های سنتی بنگالی می خواهم. زمانی بود که از ورود به آشپزخانه متنفر بودم اما امروز یک آشپز متخصص هستم. من می توانم کاری تخم مرغ بنگالی، شروع به پوشتو، phool kopir دالنا و لوبیا سویا بنگالی. من هم به پخت برده ام و کیک مرمری و نان موز درست کرده ام.»

این بازیگر که پیش از این در فیلم هایی مانند طلا و ساخته شده در چین عمل کرده است، هم اکنون برای درام علمی-فی آیان موکرجی، براهماسترا، همچنین با بازی آمیتاب باچان، رانبیر کاپور، آلیا بهات، ناگارونا و دیمپل کاپادیا آماده می شود.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

همچنین بخوانید: مخفیانه درگیر؟ Mouni روی چشمک می زند الماس بزرگ در انگشت حلقه او، شایعات نامزدی درخشان

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار