در حالی که سانجی دوت اولین مرحله شیمی درمانی خود را با موفقیت به پایان می رسد، Maanayata Dutt برای به اشتراک گذاشتن تصویری از بازیگر به حساب اینستاگرام خود برده و یادداشتی در مورد چگونگی ‘هرگز ترک’ نوشته است.

Sanjay Dutt Picture Courtesy: Official Instagram Account/Maanayata Dutt

Sanjay Dutt تصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب رسمی اینستاگرام / Maanayata Dutt

ماه گذشته در ماه اوت، ستاره بالیوود سانجی دوت مبتلا به سرطان ریه مرحله 4 تشخیص داده شد. او در حال حاضر تحت درمان در بیمارستان Kokilaben Dhirubhai Ambani، بمبئی است. این بازیگر اولین جلسه شیمی درمانی خود را با موفقیت به پایان رسانده است. همسرش Maanayata Dutt در حال حاضر به حساب اینستاگرام خود را گرفته و به اشتراک گذاشته یک عکس از بازیگر و یادداشت زیبا در مورد چگونگی ‘هرگز ترک. يه نگاهي به اينجا بنداز:

علی فاضل که پرده را با این بازیگر در پراستنام سال گذشته در میان گذاشت، با نوشتن در این اظهار نظر کرد- «به قدرت بابا! عشق زيادي داره” (sic) دختر تریشالا دوت در مورد این با پنج قلب آبی اظهار نظر کرد. و چند روز پیش، ماآناتا تصویر خودش را به اشتراک گذاشت و نوشت که چگونه باید بعضی وقت ها سکوت کند.

يه نگاهي به اينجا بنداز:

اگرچه این بازیگر ۶۱ ساله یا اعضای خانواده اش چیزی را به طور رسمی فاش نکردند، اما بعدها تأیید شد که دوت مبتلا به سرطان ریه تشخیص داده شده است. گروه دوت از رفقا و خواهر پریا در حال تجمع در اطراف ستاره به عنوان او را از طریق جلسات شیمی درمانی خود را در بیمارستان Kokilaben Dhirubhai Ambani می رود، و Maanayata Duttو بچه ها Iqra و Shahraan در دبی بازگشته اند.

سانجی دوت، فرزند ارشد ستاره های فقید بالیوود نرگس و سونیل دوت، دو خواهر به نام های پریا دوت و نامراتا دوت دارد. سانجی پس از ازدواج با ماآناتا دوت، دونفره دوقلوهایی به نام های شهران و ایکرا دارد. او همچنین یک دختر تریشالا دوت از ازدواج اولش با ریشا شارما دارد که در سال ۱۹۹۶ بر اثر تومور مغزی درگذشت.

این بازیگر در آستانه تکمیل چهار دهه در صنعت فیلم سازی هندی قرار دارد. او کار خود را با راکی در سال ۱۹۸۱ آغاز کرد و با موفقیت فیلم هایی مانند نام، کبزا، ساجان، خلنایاک، ساداک، واستاو، کانته، موننا بهای ام بی بی اس، دوس و لاج راهو موننا بهای به ستاره بزرگی تبدیل شد. او هم اکنون برای فیلم هایی مانند KGF: فصل ۲، پریثویراج، شمشرا و بهوج: غرور هند آماده می شود.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار