خرید رپورتاژ

نگاه کنید به : Athiya Shetty سهام یک رمزی در کارما — سرگرمی

به روز شده در: 22 شهریور 1389 ساعت 12:17 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

اگرچه Athiya Shetty هیچ نام ذکر نشده است، netizens سریع به حدس زدن که او اشاره به.

Athiya Shetty

آتیا شتی

آتیا شتی یادداشت رمزی در مورد کارما و رفتار با مردم با همدلی در میان جنگ رسانه های اجتماعی بین آنکیتا لوخنده و شیبانی داندکار در پرونده سوشنت سینگ راجپوت به اشتراک گذاشت. “شما هرگز آسیبی که به کسی وارد کرده بودید را درک نمی کنید تا زمانی که همین کار به شما انجام شود. به همین دلیل است که من اینجا هستم—کارما»، او خوانده شده است.

نگاهی به خود را درست در اینجا:

Athiya Shetty Instagram Post

اگرچه شتی به هیچ نامی اشاره ای نکرد، اما netizens سریع حدس می زد که او به چه کسی اشاره می کند. و And in an interview last yearاین بازیگر در مصاحبه ای در سال گذشته با صحبت کردن در مورد نقش ها و اجراهایش اظهار داشت: «من زمان زیادی داشتم که روی قهرمان [۲۰۱۵] و مبارکان [۲۰۱۷] کار می کردم اما جایی به عنوان بازیگر برآورده نشدم. این فیلم به من این فرصت را داد که سخت کار کنم و قالب را بشکنم، خودم را به چالش بکشم و از منطقه آسایشم خارج بشوم.»

شتی همچنین گفت که به رقابت به عنوان چیزی نگاه می کند که کار را سرگرم می کند، اما به کاری که دیگران انجام می دهند نگاه نمی کند. «اگر روی کارتان تمرکز کنید، سفرتان آسان می شود. همه دارن سعي ميکنن بهترين کارشون رو بکنن امروزه سکوهای مختلفی وجود دارد و از این رو برای همه کار می کنند.» او آخرین بار با نوازالدین سیدکوی در موتیکور چخناچور دیده شد.

و این چیزی است که او باید در مورد نقشش در فیلم می گفت: «من در فیلم بوندلخاندی صحبت می کنم، بنابراین، باید زبان و لهجه را درست می گرفتم. من چهار هفته کار کردم تا همه چیز را درست کنم همان طور که باید معتبر و همگام با فیلم باشد.»

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

اولین تاریخ انتشار: 13 سپتامبر, 2020 12:17 IST

ثبت نام برای تمام آخرین اخبار، گالری های بالا و فیلم های روند از Mid-day.com

اشتراک

بارگذاری…

Amitabh Bachchan شروع به تیراندازی برای KBC پس از COVID – 19 بازیابی ، netizens سهم memes خنده دار

[محتوای جاسازی شده]

بارگذاری…

loading image
این وب سایت با استفاده از کوکی و یا فن آوری های مشابه، به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی. با ادامه استفاده از وب سایت ما، شما با سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی ما موافقت می کنید. باشه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im