آنوشکا شارما در آخرین اینستاگرام خود برجستگی نوزادش را به رخ کشیدند و همچنین به نقل از یک گفته فوق العاده در مورد ایجاد زندگی.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Anushka Sharma

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: حساب رسمی اینستاگرام / آنوشکا شارما

آنوشکا شارما و ویرات کوهلی همگی قرار است سال آینده در ماه ژانویه پدر و مادر پرافتخاری شوند. این زوج قدرت زمانی که در مورد بارداری خود، اوایل ماه جاری اعلام کردند، توسط بالیوود و شخصیت های ورزشی تبریک گفتند. و در حال حاضر، با در نظر گرفتن به حساب اینستاگرام خود، شارما به اشتراک گذاشته یک عکس که در آن او را می توان دیده می شود به رخ کشیدن دست انداز نوزاد خود را.

آنچه حتی بیشتر قلبی و شایان ستایش بود شرح در مورد ایجاد زندگی بود. این چیزی است که او نوشت — “هیچ چیز واقعی تر است و humbling از تجربه خلقت زندگی در شما. هنگامی که این در کنترل شما نیست پس واقعا چیست؟” (sic)

نگاهی به درست در اینجا:

کوهلی بلافاصله یک نظر را رها کرد و نوشت: «تمام دنیای من در یک قاب». (sic) در عرض ۲۰ دقیقه اول، این بیش از نیم میلیون دوست داشت.

و آمدن به او با کوهلی اعلام بارداری خود را به اشتراک گذاشته، جذب بیش از 5.7 میلیون دوست دارد. نگاهی به صورتی که شما آن را از دست رفته:

بازگشت به این بازیگر، او کار خود را در سال ۲۰۰۸ با راب نی بانا دی جودی آغاز کرد، و به انجام فیلم هایی مانند باند باجا بائرات، جاب تاک های جاآن، پی کی، دیل داداکن دو، سلطان، ای دیل های موشکیل، سوی دهاگا، سانجو و صفر رفت.

او از زمان اکران این فیلم در سال ۲۰۱۸ در وقفه بوده اما به عنوان تهیه کننده و محتوای ورشکسته مانند پاتال لوک و بولبول فعال بوده است.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

همچنین بخوانید: افراد مشهور بالیوود تبریک آنوشکا شارما و ویرات کوهلی به عنوان زن و شوهر اعلام بارداری

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار